Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çatlama dahil. Ben bir gün önce negatifi gördüm ağladim zirladim. Ertesi gün hafif çizgi ile pozitifi gördüm..yani en mantıklısı adete 2 3 gun kals yapmak en erken. Ama dayanamıyoruz tabi🥰
bende 6 gun varken a dete yaptım yanı catlama dahil 9. gun felan negatifti bugun catlama dahil 10. gun yani tahmını ya 10.gun yada 11.gun ama 10 dıyedusunuyorum

Kızlar kahve tiryakileri var mı aramızda 🙈 ben doktora gebelik öncesi gittiğimde türk kahvesi ve filtre kahveye günde bir fincan izin vermişti. Nescafe yok dedi zaten uzun zaman önce bırakmıştım salgın başında evde filtre kahveye alıştım. Kahvesiz kesinlikle çalışamıyorum ve uzun saatler çalışmam gerekiyor. Bir fincan sorun olmaz inşallah fincanın büyüklüğü hakkında konuşmadığımız için ben aşağıdaki gibi bir fincanı makul gördüm 🙈

Eklentiler

• Screenshot_20201224-105955~2.png
    Screenshot_20201224-105955~2.png
    282,4 KB · Görüntüleme: 38
Kız seninle birlikte bize de geçmeyecek
Allahın ne olur güzel haberler vermeni nasip etsin bize inan ki senin için çok sevinirim ❤️ Beklemede git ver şu kanı 😂
Yaaaa kalbinizden öperim sizi 🥰 verdim verdim idrar falan da istedi pozitif çıkarsa diye. Hadi bakalım heyecanlı bekleyiş 😍 bana da hepinizin güzel haberlerini almak nasip olsun 🙏

Neden silik olmasn kiz daha iki gün var ise bata normal gec döllenme olmustur belki. Hem iki gün sonra yap koyulasmis olur saglikli bir gebelik ise. Insallah olmustur ben gördm cizgiyi
İnşallah kuzum ya sağol 🙏 daha önce emaresini bile görmeyince nedir nasıl olmalıdır bi fikrim yok inanasım da gelmiyor ☺️ hiç ama hiç belirti falan yok çünkü. Kan verdim az önce hayırlısı bakalım

İnşallah kuzum ya sağol 🙏 daha önce emaresini bile görmeyince nedir nasıl olmalıdır bi fikrim yok inanasım da gelmiyor ☺️ hiç ama hiç belirti falan yok çünkü. Kan verdim az önce hayırlısı bakalım
Hadi hayirlisi nezaman cikar sonuc? Belirti olmasi sart degil kuzum herkeste degisiyor bu

Kızlar kahve tiryakileri var mı aramızda 🙈 ben doktora gebelik öncesi gittiğimde türk kahvesi ve filtre kahveye günde bir fincan izin vermişti. Nescafe yok dedi zaten uzun zaman önce bırakmıştım salgın başında evde filtre kahveye alıştım. Kahvesiz kesinlikle çalışamıyorum ve uzun saatler çalışmam gerekiyor. Bir fincan sorun olmaz inşallah fincanın büyüklüğü hakkında konuşmadığımız için ben aşağıdaki gibi bir fincanı makul gördüm 🙈
o azmış kuzum ya daha büyüğü yok muydu :KK70:
bu arada ben de eski tiryakilerdenim seni çok iyi anlıyorum günde en az 3 fincan türk kahvesi içerdim. sonra halsizlik, zayıflık şikayetiyle dahiliyeye gittiğimde kan değerlerim yerlerde çıktı :KK17: doktor ferrozinc yazdı 2 kutu içtim ondan ilacı içmeye başladığımın 3. günü falan kahve kokusu midemi bulandırmaya başladı, içmem imkansız hale geldi resmen tiksindim kahveden :olamaz: şimdi o kadar olmasa da ayda yılda bi birilerine eşlik etmek için içiyorum ama hiç aklıma gelmez kendim yapayım da içeyim diye :KK70:

o azmış kuzum ya daha büyüğü yok muydu :KK70:
bu arada ben de eski tiryakilerdenim seni çok iyi anlıyorum günde en az 3 fincan türk kahvesi içerdim. sonra halsizlik, zayıflık şikayetiyle dahiliyeye gittiğimde kan değerlerim yerlerde çıktı :KK17: doktor ferrozinc yazdı 2 kutu içtim ondan ilacı içmeye başladığımın 3. günü falan kahve kokusu midemi bulandırmaya başladı, içmem imkansız hale geldi resmen tiksindim kahveden :olamaz: şimdi o kadar olmasa da ayda yılda bi birilerine eşlik etmek için içiyorum ama hiç aklıma gelmez kendim yapayım da içeyim diye :KK70:
Ayyy gerçekten mi 😱 evet demir emilimini azaltıyor ama pek çok açıdan da kahve çook faydalı. İnan ben sadece çalışmak için içiyorum nerdeyse keyif kahvelerini özledim 🙈 ne güzel bırakabilmişsin beybi valla ben en kötü kafeinsize geçerim diye düşündüm hamileyken. O da kandırır mı bilemedim 🤪

bu görüntüyü görmek ne güzel.. kesinlikle var... hayırlı olsun... sonucu hemen bizede yazın:))
Tabii ki ilk sizinle paylaşıcam. Eşim bu hafta izinli, evde. Ona bile söylemedim test yapmadığımı. Kan verirken yanımdaydı ama her ay verdiğim için umursamadı bile 😁 yılbaşı gecesi yeniyıl hediyesi olarak vermek isterim o yüzden söylemeyi düşünmüyorum zaten varsa bile. Dayanabilirim tabii 🙈 hayal kırıklığı olmaz inşallah sağolasın 🙏

olmaz olur mu kuzu ya kahve içerken bi sonraki kahvenin planlamasını yapıyorum 😁

X