Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
minseo minseo canım günaydın. Benim adetim yine gününe hatta saatine varınca geldi. Hiç test yapmaya, umutlanmaya bile izin vermiyor sağ olsun.. Yeni bat 20 Ocak sanırım 21 de olabilir. Yine anlamsızca duvarlarla bakışıyorum bu ay da gitti😔

Kızlar oyle guzel bır ruya gordumki normalde anlatılmaz derler ama sız burda oyle can yoldaşı oldunuzki bana. Rüyamda erkek bir bebek doğurmuşm öyle güzel öyle tatlı oyle guzel gıyınmıs. Kalabalıgız, hastanedeymisz ama ev gibi hastane. Birden ay dıyorum üc saat oldu bebeğimi emzirmem lazım acıkmıstır. Bebek odasına gıdıyorum bıkac hemsıre yerde ayaklarında kucaklarında bırsuruu bebek uyutuyorlar ay dıyorum boylemı oluyor bu iş. Kendi bebeğime bakıyorum yatakta yatıyor almaya gidıyorum oyle mınıkkı cekınıyorum nasıl Tutcam dıye hemsıre gelıyo verıyo kucağıma, alıyorum dıkkatlıce ıcerı tasıyorum sağda bışey var Boyle carpmıyım dıye eğiliyorum felan. Emziriyorum ama çok emmiyo sonra uyandım. Esıme anlatırken başladım ağlamaya dahada durmadı gözlerim. Hissettim ya cidden anneliğin duygusunu hıssettim
Biliyo musun ben hamileyken hep oğlumu emzirdiğimi görürdüm ve doğacak çocuğumun aynısını görürmüşüm ☺️ acaba mı dedim ne biliyim 🙄 inşallah sana bir işarettir bu. Bebiş yoksa da erkek bebek çok güzel haberlere işaretmiş

Kızlar oyle guzel bır ruya gordumki normalde anlatılmaz derler ama sız burda oyle can yoldaşı oldunuzki bana. Rüyamda erkek bir bebek doğurmuşm öyle güzel öyle tatlı oyle guzel gıyınmıs. Kalabalıgız, hastanedeymisz ama ev gibi hastane. Birden ay dıyorum üc saat oldu bebeğimi emzirmem lazım acıkmıstır. Bebek odasına gıdıyorum bıkac hemsıre yerde ayaklarında kucaklarında bırsuruu bebek uyutuyorlar ay dıyorum boylemı oluyor bu iş. Kendi bebeğime bakıyorum yatakta yatıyor almaya gidıyorum oyle mınıkkı cekınıyorum nasıl Tutcam dıye hemsıre gelıyo verıyo kucağıma, alıyorum dıkkatlıce ıcerı tasıyorum sağda bışey var Boyle carpmıyım dıye eğiliyorum felan. Emziriyorum ama çok emmiyo sonra uyandım. Esıme anlatırken başladım ağlamaya dahada durmadı gözlerim. Hissettim ya cidden anneliğin duygusunu hıssettim
Yaaaa Allah hayırlara çıkarsın nasıl güZel bir rüyaaa çok istediğinden bilinç altındakileri görüyosun heralde kuzum ah Allahım inşallah bu günleride yaşatacak çok güzel rüyaymış ben bile duygulandım rabbim kimsenin umutlarını yıkmasın herkese hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin inşallah 😍😘❣️🙏🏻

Biliyo musun ben hamileyken hep oğlumu emzirdiğimi görürdüm ve doğacak çocuğumun aynısını görürmüşüm ☺️ acaba mı dedim ne biliyim 🙄 inşallah sana bir işarettir bu. Bebiş yoksa da erkek bebek çok güzel haberlere işaretmiş
Bende rüyamda 2-3 kez erkek bebeğim varmış gördüm hatta hayalimiz adını asil koymak eşimle çocuğa baş harfi a ama asilmi diyorum tam bilemedim sesleniyodum kaç kez böyle gördüm ama nasip bakalım daha bat a var beklemedeyim😇😍🙏🏻

Evet canım tiroid çok etkili hem de Allah korusun yüksek ve düşük değer bebekte mental retardasyonla ilişkili kontrol altına almak çok önemli. İyi ki doktora gitmişsin. Güzel de değerlendirmişsiniz hayırlı zamanda sağlıkla gelsin inşallah🍀
Evet canım öyleymiş ama troidi çok yüksek yada düşük olup hamile kalan ve bebeğin de herhangi bir sorun olmayan çok duydum Rabbim ayarlamıştır ya bir şekilde inşallah benim gibi olan herkese Allah sağlıklı bir bebek nasip etsin aslında benim gibi demiyim de tüm isteyen herkese bilmiyorum ben ilk başta çok korktum bu troid yüzünden çocuğum hiçbir zaman olmayacak mı diye ama sonra araştırınca gördüm ki herkezde neredeyse bu problem varmış inşallah bu zamana kadar olmamasının sebebi belki de buydu umarım içtiğim ilaçlarım şifa olur da Allah bana da nasip eder🙏🏻❣️🌸

Yaaaa Allah hayırlara çıkarsın nasıl güZel bir rüyaaa çok istediğinden bilinç altındakileri görüyosun heralde kuzum ah Allahım inşallah bu günleride yaşatacak çok güzel rüyaymış ben bile duygulandım rabbim kimsenin umutlarını yıkmasın herkese hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin inşallah 😍😘❣️🙏🏻
Aminn inşallahj gerçek olur hepimizinnn bende cok etkisinde kaldım

Kızlaaaar günaydın 🥰 benim elim ayağım titredi bi anda yaa. 2 gün kaldı bata. Sırf dişçiye gideyim diye test yapayım dedim, hiç umudum yoktu. Ama 6 aydır ilk kez bu hayalet çizgiyi görüyorum 🙄 hemen çıktı 5 dk içinde. Ama 2 gün kala böyle silik olmaz heralde. Yarım saate gider kan veririm yarına kadar bi daha idrarı bekleyemem. Sağlık ocağı binamızın altı zaten ☺️ kurban olayım söyleyin olabilir mi 😍

Eklentiler

• IMG_20201224_091437.jpg
    IMG_20201224_091437.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20201224_091312.jpg
    IMG_20201224_091312.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 70
Kızlaaaar günaydın 🥰 benim elim ayağım titredi bi anda yaa. 2 gün kaldı bata. Sırf dişçiye gideyim diye test yapayım dedim, hiç umudum yoktu. Ama 6 aydır ilk kez bu hayalet çizgiyi görüyorum 🙄 hemen çıktı 5 dk içinde. Ama 2 gün kala böyle silik olmaz heralde. Yarım saate gider kan veririm yarına kadar bi daha idrarı bekleyemem. Sağlık ocağı binamızın altı zaten ☺️ kurban olayım söyleyin olabilir mi 😍
kız foto çok flu ya daha net çeksene sanki var gibi :eek:

Merhaba bende yeni hormon testi yaptirdim amh 4,41 lh hormonu 62.1 fsh 8,5 yani pco mu oluyor bu arada yaşım 22 hiç gebelik yaşamadım
Pkos var mı sizde lh çok fazla çıkmış eğer doğru yazdıysanız veya kilo probleminiz var mı
Kuzum böyle olup gebe kalan çok oldu ama benim gibi bundan daha koyu çizgi görüp regl olan da çok var maalesef kan vermek kolaysa senin için ver bakalım inşallah vardır gebelik 🥰

Var gibi yasa :)))

X