Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar oyle guzel bır ruya gordumki normalde anlatılmaz derler ama sız burda oyle can yoldaşı oldunuzki bana. Rüyamda erkek bir bebek doğurmuşm öyle güzel öyle tatlı oyle guzel gıyınmıs. Kalabalıgız, hastanedeymisz ama ev gibi hastane. Birden ay dıyorum üc saat oldu bebeğimi emzirmem lazım acıkmıstır. Bebek odasına gıdıyorum bıkac hemsıre yerde ayaklarında kucaklarında bırsuruu bebek uyutuyorlar ay dıyorum boylemı oluyor bu iş. Kendi bebeğime bakıyorum yatakta yatıyor almaya gidıyorum oyle mınıkkı cekınıyorum nasıl Tutcam dıye hemsıre gelıyo verıyo kucağıma, alıyorum dıkkatlıce ıcerı tasıyorum sağda bışey var Boyle carpmıyım dıye eğiliyorum felan. Emziriyorum ama çok emmiyo sonra uyandım. Esıme anlatırken başladım ağlamaya dahada durmadı gözlerim. Hissettim ya cidden anneliğin duygusunu hıssettim
Ay ne güzel bir rüya Rabbim yaşatsın sana rüyanı canım 🤲❤️ İsteyen herkese versin Rabbim

İnşallah canım benim yaaa 🙏 ama belirti namına o kadar hiçbişey yok ki.. Sıfır.. Çıksa da inanasım gelmicek
Bat gününe kadar her ay envai çeşit test yapmış biri olarak arkadan telefon ışığı versem de çamaşır suyu damlatsam da testi açıp üflemek suretiyle hafif kurutmaya çalışsam da bu çizgiyi görmedim... Sadece kimyasal yaşadığım ay gördüm. İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler canım kan testini bekliyoruz 😊 beta hcg çıkmazsa asıl ben şaşırırım o zaman.

Günaydınn benim bat yarın, geçmeden kan vermek istemedim. Hergün test yapıyordum ama bugünkünün rengi daha açık sanki. Yorum yapabilecek var mı kimyasal mı acaba 😑
20201224_094028.jpg

Bat gününe kadar her ay envai çeşit test yapmış biri olarak arkadan telefon ışığı versem de çamaşır suyu damlatsam da testi açıp üflemek suretiyle hafif kurutmaya çalışsam da bu çizgiyi görmedim... Sadece kimyasal yaşadığım ay gördüm. İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler canım kan testini bekliyoruz 😊 beta hcg çıkmazsa asıl ben şaşırırım o zaman.
Evet ben de ondan bu kadar umutlandım çünkü hiç ama hiç görmedim kuruma çizgisi hayalet çizgi vs. Hep tertemizdi 😁 akşam geç saate anca çıkar sonuç zaten. Hadi hayırlısı sağolasın kuzum 🙏

Günaydınn benim bat yarın, geçmeden kan vermek istemedim. Hergün test yapıyordum ama bugünkünün rengi daha açık sanki. Yorum yapabilecek var mı kimyasal mı acaba 😑Eki Görüntüle 2746791
Yok canım 23 olan test kurumuş o yüzden daha koyu duruyor. Yarın inşallah 24 ü de koyulaşacak bence.

Günaydınlar herkese .eşime dicem bana kredi kartı falan vermesin ,gercekten internetten testler alıp erkenden test yapıp kendi moralimi bozmaktan yoruldum.bugün 6 gün var test yaptm negatif .

şuan 4 gün gecikmede erken gebelik testi yaptım ama negatifff :KK43: normalde düzensiz degildir tarihlerim başınıza böyle bir olay geldi erken testte çıkmayıp gebelik ihtimali var mı acaba

45 gün oldu kürtaj olalı kürtajdan 19 gün sonra 3 gün az az adet olmuştum kürtajdan 34 gün sonra tam anlamıyla adet oldum 5 gün kanamam oldu diğer günler lekelenmem devam ediyor
Bayagida olmus. Sen tekrar kontrole gittinmi kürtajdan sonra? Bazen icinde parca kalabiliyo onun icinde lekemeler olabilir bence baktir yine

şuan 4 gün gecikmede erken gebelik testi yaptım ama negatifff :KK43: normalde düzensiz degildir tarihlerim başınıza böyle bir olay geldi erken testte çıkmayıp gebelik ihtimali var mı acaba
Ja gec döllenme var yada stress yaptin ondan gecikti normalde gecikmede test positif cikar ancak gec döllenmede gec cikabilir

X