Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım geçmiş olsun çok şükür sıkıntısız sanırım şu an. Aman tek doktora kalma gözünü seveyim. Daha önce de düşüklerin olmuş pıhtılaşma bozukluğu mu var sende araştırıldı mı? Aklım kaldı valla bu kez tek doktorla gitme bence kanamalı riskli bir gebelik sağlıkla ilerlesin inşallah

yok canım başla doktora da gittim ve doktorumu seçme kararını tekrar teyit etmiş oldum içim daha da rahatladı

diğer doktor resmen bebeğimin düşeceğinden emin gibi davrandı 😒

iğne vermeye bile tenezzül etmedi.

bugün anlaştığım yer evime gelip genetik test için kan aldı 10 iş günü içinde detaylı sonuca ulaşacağız inşallah

kaç doktora gittik hiç mi biri bilinçli yönlendirmez.

o kadar özele para döktük ki.
Sonuç olsa yine iyi

çok şükür şu an gittiğim hastane doktor çok içime sindi evime uzak biraz ama memnunum hemde çok memnunum

önünüzde ki perşembe günü de gebelikte genel tarama testi demişti sanırım doktorum onu yapacakmış

sizin başka tavsiyeleriniz var mı 🥰

çok şükür şu an da progestan, kan sulanrıcı iğne, düşük önleyici iğne, Bitkisel vitamin verdi

dün de kalp atışını duyduk çok şükür 🧿🌿

Batlarımız aynı senle canım inşallah ikimizde güzel haber alırız, ovülasyon yaptığında yumurtlama günü görmedin mi akıntı böyle afedersin yapışkan sümükümsü bir şey oluyor,sonrasında devam etmesi güzel bir şey vajinadaki bu ph dengesi ,
Çok azdı ama yapışkan falan değil öyle çok olmadığı için anlayamıyorum ya 😢

Çok azdı ama yapışkan falan değil öyle çok olmadığı için anlayamıyorum ya 😢
Hmm bilemiyorum canım herkeste farklı olabilir bende iki gün öyle geliyor böyle yumurta akı gibi oluyor daha yoğun oluyor tabi sonra da çatlama oluyor takip etmiştim, ateş ölçme yöntemini denedim mü hiç bence ovülasyon testiyle beraber iyi bir yöntem hemde yapması kolay basit 👌🏻

Merhaba pcoscuk pcoscuk tan mesaj iletiyorum kendisi kural ihlali yaptığı iddiası ile pasif durum da 1 günlüktü ama uzatmışlar galiba tarih vermemişler giremiyor hesabına çok üzgün kimseyi kırmadan incitmeden yorumlar yapmış ama yine de birileri boş boş şikayet etmiş anlaşılan hepinizi çooook seviyor en yakın zaman da aranıza dönmek istiyor 😇😇😇

X