Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
pcoscuk pcoscuk a ne oldu nereye kayboldu?
Sorma kuzum beni şikayet etmiş konu ile hiç alakası olmayan kocası ne yapsa el üstünde tutan bir hanım abla söylediğim kötü bişey hakaret asla yok ama işte bazı kadınlarımız kocası ne yaparsa yapsın el üstünde tuttukları için söylenen herşey rahatsız ediyor

Aaaa pcoscuk pcoscuk hesabı kapatılmış? Ban deil bu.. Bilgin var mı minseo minseo
Kuzu bir yorum yaptım hakaret vs asla yok anında bir arkadaş şikayet etmiş hemen geçici olarak dondurdular hesabımı
Kızlar hamile kalmak için d vitamini ve özellikle B12 vitamini çok önemliymiş Canan Karatay b 12 vitaminin 600 lerde olması lazım falan demiş ve bende B12 eksikliği vardı baya önce gitmistim ama buda gitmedim siz hiç baktirdiniz mi bu vitaminler eksik olursa bebek tutunamiyormus rahme
Evet benim bütün vitaminlerim yerlerde çıktı. 1 hafta oldu hepsini kullanmaya başladım selenyum bile çok düşük çıktı oda gebe kalmaya engel oluyormuş 8 9 tane vitamin kullanıyorum şuan yani inşallah Bi faydası olur bunların. B12 ben 4 5 yıl önce 1 ay boyunca iğne vurulmuştum şuan yine çok düşük takip etmek lazım mutlaka..

Kızlar oyle guzel bır ruya gordumki normalde anlatılmaz derler ama sız burda oyle can yoldaşı oldunuzki bana. Rüyamda erkek bir bebek doğurmuşm öyle güzel öyle tatlı oyle guzel gıyınmıs. Kalabalıgız, hastanedeymisz ama ev gibi hastane. Birden ay dıyorum üc saat oldu bebeğimi emzirmem lazım acıkmıstır. Bebek odasına gıdıyorum bıkac hemsıre yerde ayaklarında kucaklarında bırsuruu bebek uyutuyorlar ay dıyorum boylemı oluyor bu iş. Kendi bebeğime bakıyorum yatakta yatıyor almaya gidıyorum oyle mınıkkı cekınıyorum nasıl Tutcam dıye hemsıre gelıyo verıyo kucağıma, alıyorum dıkkatlıce ıcerı tasıyorum sağda bışey var Boyle carpmıyım dıye eğiliyorum felan. Emziriyorum ama çok emmiyo sonra uyandım. Esıme anlatırken başladım ağlamaya dahada durmadı gözlerim. Hissettim ya cidden anneliğin duygusunu hıssettim

Dr güven canım boşuna dirsek çürütmüyorlar heleki doçent klomenin bir zararı yok senelerce kullandım bende yumurtlama problemi ben de de var maalesef düzenli adet olmama rağmen yumurtam çatlamıyor. Herkes akıntım var diye yazıyor zerre akıntım olmuyor benim hiçbir şekilde bugün iğne vuruldum millet akıntım oluyor diyordu bende hiç yok vurduğum halde 🙈 rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin bizde ilk 2021 hamişleri olalım Ocak 11 de eşimin Doğum günü her sene umut ediyorum ona sürpriz olur diye her sene aynı heves ama her sene aynı hayal kırıklığı ama sen daha yenisin ve ilk tedavi sürecin bence seninki olacak ve müjdeli haberi bize vereceksin inşallah bu ay
Sağol canım güzel dileklerin için 🖤 inşallah ilaçlar derdimize çare olur, bebeklerimiz bize gelir 🥰
Kızlar sabahtan beri pembe kan geliyor benden pıhtılı gibi küçük küçük normal mi ve kasıklarım çok ağrıyor adet olacak gibi hatta daha çok
Canım kırmızıya dönerse hemen doktora git, ihmal etme yerleşme vs. Gibi düşünerek kırmızı renk tehlikeli
Kizlar yaza yaza 14.gune geldim insallah yarin kan testi vercem
Ama kasik agrim uc gundur var ve hala regl olmadim dun test negatifti yarin sizce tam belli olurmu sonuc
Bugün netleşir canım artık
Ben geri geldiiiim beni şikayet etmişler 😢 bir gün de çıldırdım ulaşmaya çalıştım sonunda @Sisterr sağolsun mesajımı iletti hepinizi çoook özledim 1 günde. meğer ne çok vakit geçiriyormuşum burda 🥰🥰🥰🥰
Ayyy Hoşgeldin yaa 🖤 iyi de anormal yazdığın hiç bişey yok sayfanda baktım tek tek hesap dondurmakta ne bilim 🙄
minseo minseo kuzum ben sana kist olmadı sende demiştim stres yapma estrofem sebep olmuştur
Evet canım çok şükür 🙏 bu ay progestan ve estrofem vermedi bakalım

Kızlar oyle guzel bır ruya gordumki normalde anlatılmaz derler ama sız burda oyle can yoldaşı oldunuzki bana. Rüyamda erkek bir bebek doğurmuşm öyle güzel öyle tatlı oyle guzel gıyınmıs. Kalabalıgız, hastanedeymisz ama ev gibi hastane. Birden ay dıyorum üc saat oldu bebeğimi emzirmem lazım acıkmıstır. Bebek odasına gıdıyorum bıkac hemsıre yerde ayaklarında kucaklarında bırsuruu bebek uyutuyorlar ay dıyorum boylemı oluyor bu iş. Kendi bebeğime bakıyorum yatakta yatıyor almaya gidıyorum oyle mınıkkı cekınıyorum nasıl Tutcam dıye hemsıre gelıyo verıyo kucağıma, alıyorum dıkkatlıce ıcerı tasıyorum sağda bışey var Boyle carpmıyım dıye eğiliyorum felan. Emziriyorum ama çok emmiyo sonra uyandım. Esıme anlatırken başladım ağlamaya dahada durmadı gözlerim. Hissettim ya cidden anneliğin duygusunu hıssettim
Ne güzel rüya hayırlara vesile olsun 🖤
Gecmıs olsun canım üşüttün heralde
Muhtemelen canım midem hiç bişey almıyo

Hmm bilemiyorum canım herkeste farklı olabilir bende iki gün öyle geliyor böyle yumurta akı gibi oluyor daha yoğun oluyor tabi sonra da çatlama oluyor takip etmiştim, ateş ölçme yöntemini denedim mü hiç bence ovülasyon testiyle beraber iyi bir yöntem hemde yapması kolay basit 👌🏻

Kuzu bir yorum yaptım hakaret vs asla yok anında bir arkadaş şikayet etmiş hemen geçici olarak dondurdular hesabımı

Evet benim bütün vitaminlerim yerlerde çıktı. 1 hafta oldu hepsini kullanmaya başladım selenyum bile çok düşük çıktı oda gebe kalmaya engel oluyormuş 8 9 tane vitamin kullanıyorum şuan yani inşallah Bi faydası olur bunların. B12 ben 4 5 yıl önce 1 ay boyunca iğne vurulmuştum şuan yine çok düşük takip etmek lazım mutlaka..
Öncelikle hoşgeldin canım😘😘 bu ay8n sonunda gideceğim ozaman baktiririm bı ne durumda saol 💜😘

X