Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hala beklemedeyim ben de
Minik minik sancılar var, belim çok ağrıyor
Her an regl olacağım gibi.. 1-2 güne olurum herhalde

Insallah vardir.. bugun falan idrarda bakmismiydin... insallah guzel haberler verirsin..
Hayır bakmadım . Adet tarihinden önce kahverengi lekem olmuştu 4 gün önce falan bi damla belirgin bide peçeteye silince çok açık kahverengi leke aynısı az öncede oldu sancım yokama bekledim adetmi diye dönmedi bu nedir moralim bozuldu oturdum ağladım yeminle annemi aradım henüz yeni evliyim bu kadınlık ne zormuş diye hüngür hüngür ağladım yeminle

Tabiki tedavi gördüm ama klomen sadece ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum bugün bakalım ne olacak 2 ay böyle devam edeceğim sonrasında tüp bebeğe geçerim ama inşallah tez zamanda olur da bende daha bunları yaşamam

Dr güven canım boşuna dirsek çürütmüyorlar heleki doçent klomenin bir zararı yok senelerce kullandım bende yumurtlama problemi ben de de var maalesef düzenli adet olmama rağmen yumurtam çatlamıyor. Herkes akıntım var diye yazıyor zerre akıntım olmuyor benim hiçbir şekilde bugün iğne vuruldum millet akıntım oluyor diyordu bende hiç yok vurduğum halde rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin bizde ilk 2021 hamişleri olalım Ocak 11 de eşimin Doğum günü her sene umut ediyorum ona sürpriz olur diye her sene aynı heves ama her sene aynı hayal kırıklığı ama sen daha yenisin ve ilk tedavi sürecin bence seninki olacak ve müjdeli haberi bize vereceksin inşallah bu ay

İnşallah

Benimki 3 Ocak ama hiçbir belirtim yok maalesef çatlatma iğnesi vurulduğum halde geçen ay daha fazlaydı göğüs hassasiyetim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…