Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sen hamilemisin canm? Belirtilerinin hepsi uyuyo kacirmis olabilirim yazinin

Hanımlar ben düşük yaptmistim bugün adetimin 11. Günü ve kahverengi lekeler geliyor çocuk için çalışmaya başlasam mi bilginiz varmi

Testim kalmadi erkenden yaptm bitirdim deli gibi.... akinti basladi biz degerlendirdik hergünü bugünü degerlendirmesem yarin degerlendirsem kaciririmiyiz acaba diye korkuyorum
Yok yok kaçırmazsın canım sperm 72saat yaşıyor zaten yarını değerlendiririsin

Sen hamilemisin canm? Belirtilerinin hepsi uyuyo kacirmis olabilirim yazinin
Hayır canım bilmiyorum yani en azından daha var adet olmadık umarım öyledir hatta daha da var belirtilerim midem uykum çok geliyor göz kapaklarım ağır geliyor yani midem çok ağrıyor bulantı gibi değil yanıyor resmen ve geceleri bu saatlerde özellikle üşüyorum karnım tok aslında ben ateş ölçme yöntemi kullandım bu ay tam yakalayamasam da şuan yukarı doğru çıkıyor hep bakalım şöyle bir tablo, belirtilerim önceki aylarda da böyle oldu yazdım arkadaşlara da artık psikolojik olduğunu düşünmüyorum hormonal herhalde ama bu sefer hepsi çok yoğun ve bir ara da oldu, inşallah hamileyimdir,

Eklentiler

• 196EFF67-0080-4F02-BC95-E3044E8B9103.png
    376,8 KB · Görüntüleme: 30
Atesını nzmanları ölçüyorsun

Yok yok kaçırmazsın canım sperm 72saat yaşıyor zaten
Çıktı evet iki gün önce beta testim 134 çıktı yarın tekrar yapacağım adetim bugün 5 gün gecikmiş oldu felaket kaşık ağrım var adet olucam gibi bıçak saplanıyor
Degerin iyimis korkma bisdy olmaz yerlesme kanamasidir sen dikkat et yinede kendine olmadi acile git görün icin rahat etsin

Iyim kuzum sen nasilsin?
Aksamlari girip okumaya calisiyorum ama cok hizli ilerliyo
Esimle dagda kafa dinlemeye geldik. Bi hafta iznimiz vardi
Sen napiosun nasil gidio
Oh çok iyi yapmışsınız canım uzaklaşmak iyi olur.
Bende napıyım işte bi umutla bekliyorum. Sanki adet olacam gibi inşallah olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…