Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
  • KAÇ YAŞINDASIN? ➔25
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 3 şudur
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔evet
  • KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK ➔ İlk
  • KAYBIN VAR MI? ➔Yok
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔Evet
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔Hayır
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔Hayır
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔hayır
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔Hayır
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ 01,02,04,07 Aralık
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔belirti olarak çok akıntım vardı, ve baş ağrılarım oldu, yüzüm şu an harita gibi sivilceler dolu
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ bat geçtikten 2 gün sonra
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ Ben özel bir yöntem uygulamadım, hatta ovülasyon testleri falan kullanmadım sadece regl programına baktığımda yumurtlama günümdü o günleri değerlendim. Ve eşim çok sağlıklı beslendi. Bende öyle tabi ki ve strest yapmadım. Olacak gibi de bakmadım olaya zaten hiç umudum yoktu bu ay için. Ama bir mucize oldu. Allah hepinize nasip etsin. Daha benim ki de çok yeni. Bu süreçte bana destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.

Çubuk krakeri bile kustum su içiyorum onu da bir hap verdi bana doktor prim dr diye bir şey günde 2 tane dedi içiyorum onu
Canım bende hamileyken mide bulantım için kullanıyordum o ilacı bayağı etkisi oluyordu bana çokta uyku yapıyordu içtikten 15 dk sonra gözlerim kendiliğinden kapanıyordu

Kuşlar ishal kusma normal mi bit şey diyin
Hayırlı olsun öncelikle tebrik ederim. Kusma normal, ishalle birlikte su kaybettiğiniz için muhtemelen ilaç verir doktorunuz. Benim kızımda hamileliğim boyunca ishalim geçmemişti toz reflor veriyordu doktor yoğurda katıp yiyordum. Umarım ishaliniz geçicidir.

Teşekkür ederim canım ilaç verdi bit tane gebeler için bulantı hapı ishal için vermedi beta değerim 134 çıktı adetim 4 gün geçti normal mi

Teşekkür ederim canım ilaç verdi bit tane gebeler için bulantı hapı ishal için vermedi beta değerim 134 çıktı adetim 4 gün geçti normal mi
Bence normal canım hiç endişe etme düzenli artışa bakmanı ister zaten doktor. Allah sağlıkla kucaklamayı, öpmeyi, koklamayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…