Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yumurtlama ne zamandı ?
bu ay 14ünde test yaptım yumurtladığımı gördüm.. ama elimde başka test yyoktu bakamadım muhtemelen ertesi gün çatlamaydı.. çünkü geçen ayda aynı günlerde yumurtladım.. o gün ve iki gün önce değerlendirme oldu.. ama biz değerlendirsekte olmuyor.. sürpriz oynuyoruz bi gün sonra iki gün önce falan... artık nasipse olur yaaa... napalım.. her ay beni bu kadar heyecanlandıracak başka bişey olmazdı zaten hayatımda.. 10 dpo bugun:) ama negatif testim. çok şükür öbür ay baştan bi heyecan:)kafayı mı yedim nee:)))

bak bak kafaya bak nerden kaldıysa aklımda ananas rahim temizliyo düşüğe sebep oluyo diye az önce ananas kestim de yemedim. olmayan bbebeğimin sağlığını düşünürken me
:)) her ay olmayan bebek yüzünden içmediğim ilaç, çay vs valla çok tuhaf yaaa.. nasıl bi fedakarlıktır bu yaaa....

Kuzum selam yanlış hatırlamıyorsam sen soğan kürü yapmıştın ben bu ayda olmazsa denemek istiyorum nasıl yaptın kaç bardakla nasıl soğanla ne zaman içtin adetin kaçıncı günü başladın kaç gün içtin nlatır mısın? minnikMucize

Hayırlı akşamlar kızlar, bende bugün doktora gittim çok şükür ve kesmeyi gördük çok şükür. Geç döllenme olmuş bata göre 5+1 olmam gerekirken 4 haftalık dedi haftaya tekrar çağırdı kesenin büyüdüğünü görmek için. Ve ilk doğumda preeklampsi yaşadığım için 28.haftaya kadar aspirin içeceğim. Darısı tüm isteyenlerin başına İnşaAllah, ultrasona bakarken tüm topik diye içimden dua ettim hayırlısıyla sizlere de versin Rabbim

Canımm Allah sağlıkla kucağına aldırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…