Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bende gece uyandım afedersiniz çişe gitttim belirti olabılırmı gece hıc gıtmem normalde ahaha
Hahaha olabilir kuzum tabi üşütmüş de olabilirsin
Ay kuzu sen napıyon bu kadar ya gençliğini heba ettin valla
Sorma ya bizi gören çökmüşsünüz bu yaşta diyor
Bende ilk defa ishal oluyorum yani öyle kolay kolay olmam genelde kabız olurum ondan acaba usuttum mu ya herşeyi gebeliğe yormaya başladım
Olabilir valla çok mümkün ama havalar da soğudu üşütmüş de olabilirsin
Bu ay neden böyle oldu batdaslar hepimiz çok sabırsıziz heralde

İnşallah inşallah

Çokça aminnnn
Hahahaha ben de ilk defa onu düşündüm süpersiniz kızlar valla ben 7 aylık doğmuşum. Sabırsızlıkta üstüme yok. Ama bata kadar bekliyorum çok dellenmezsem yine beklerim
Eşimde yapma diyor ama yarın sabah gizlice yapsam mı bıtane ya. Negatif cıkarsada üzülürüm ama bilmiyorum pof
Yapma kız şu an varsa bile çıkma olasılığı çok düşük
Valla benim bugün araba kullanırken sağ tarafta aşırı bi hassasiyet hissettim göğsümde. Bu ilginç hala var yani ters bir şey yapmadıysam pek olmaz. Günler geçmiyor her belirti her şeye benziyor
Kız kötü bişey de yazmadı hepimizi kopardı gülmekten suçu bu mu ya kim şikayet etmiş
Çok üzüldüm pcoscuk
Yaa pcoscuk u ben de çok merak ettim gece görünce noldu ki yaa
Canım geçmiş olsun çok şükür sıkıntısız sanırım şu an. Aman tek doktora kalma gözünü seveyim. Daha önce de düşüklerin olmuş pıhtılaşma bozukluğu mu var sende araştırıldı mı? Aklım kaldı valla bu kez tek doktorla gitme bence kanamalı riskli bir gebelik sağlıkla ilerlesin inşallah
Aaaa pcoscuk hesabı kapatılmış? Ban deil bu.. Bilgin var mı minseo
Allah Allah nasıl oluyor ki neden oluyor ben hiç anlamadım
Hello canım hiç yemediği şeyi canının çekmesi ilginç olmuş bana da olmuştu bir sabah canım yöresel bir şey çekmişti ama hayatımda daha önce yememiştim tadını bilmiyorum öyle uyanmıştım hayra alamet olsun seninki inşallah
Bende ışıltı yok aksine yüzüm çok solgun ve bet geliyo bana
Canım o kız veya erkek olmasına göre değişiyormuş benim oğlum olacak hissediyorum ışıltı da ondan senin de kızın olacağı için çirkinleşebilirsin normal
Ah ne kuzum naptın. Şu an varsa da belli olmaz ki çok düşük olasılık. Çıksaydı da için rahat etmeyecekti adet geçmeden. Bence yapma tut kendini inşallah güzel sonuçlanacak içini ferah tut
Üzüldüm valla pcoscuk bizi görüyorsan bi haber gönder
Evet yaaa çok merak ettim anlamıyorum da ban mı kapattı mı atıldı mı nedir yani
Muane oldum yumurtaların çatlamış dedi coraspin ve progestan verdi bunlar ne için bilen varsa yazabilir mi
Coraspin kanı sulandırmak için. Rahimdeki kan akışını da artırdığı için hamileliği kolaylaştırıyor diye okumuştum. Progestan da rahmi kalınlaştırıp tutunmayı kolaylaştıran bir hormon
Anam bizim topik toptan delirdi

Yaptık bi hata işte şimdi hem üzüldüm hemde erken diye bir şans işte . Erken gebelik testiydi gerçi ama neyse kendımızıde yırtsak kısmette neyse o . Bi küçük yıkıldım ama toparlandım

Valla delirdikk

merhabaa Benımde aklıma geldi ama benim ağrılarım covid karantinam bitmeden tamamen geçmişti bıdaha ağrım felanda olmadı hiç. Ama tabi bilinmeyen bir virüs herşey olabılır.
Aynen cnm ya bilinmeyen bi virus ve vücudumuza neler yapti bilemiyoruz gecen hafta carpintim cok diye kardiyolojiye göründüm cok sukur kötü bisey cikmadi yarin da dahiliyeye gidecegim cunku sirt agrim yeniden kovid baslamis gibi cok siddetlendi eltim de kovid gecirdi onun sikayetleri benden azdi yine de kontrole gitmek istedi bir sürü bisey cikti kalbi su toplamış ciğerlerinde leke varmis ben de korktum bi gorunecegim

Tmm kuzum senin aklında soru işareti yoksa no problem

allah şifa versin inşallah önemli bişe yoktur

Kızlar hamile kalmak için d vitamini ve özellikle B12 vitamini çok önemliymiş Canan Karatay b 12 vitaminin 600 lerde olması lazım falan demiş ve bende B12 eksikliği vardı baya önce gitmistim ama buda gitmedim siz hiç baktirdiniz mi bu vitaminler eksik olursa bebek tutunamiyormus rahme

Yaptık bi hata işte şimdi hem üzüldüm hemde erken diye bir şans işte . Erken gebelik testiydi gerçi ama neyse kendımızıde yırtsak kısmette neyse o . Bi küçük yıkıldım ama toparlandım
Olsun canım sonraki aylarda alışıyorsun erken yapmanın o huyu kötü işte çıkmasa erken diye çıkmadı, çıksa daha erken bakalım kimyasal mı olacak var mı yok mu.. kısmette neyse onu yaşıyoruz gerçekten hayırlısı inşallah
Çok güzel delirdik

ama 6 gun cok erken dımı yapmak ıcın :S off bilemedim ya

Evet önemli ben baktırdım 2 si de düşük çıktı B12 için 1 kutu benexol içtim D vitamini için de 1 şişe damla kullandım canım

Benimde oğlumda hiç belirtim yoktu inan bana karnım ağrıyordu oda hep olağan. Çocukluğumdan beri ağrır benim kasık falan değil direk karın ağrır ya öyle. İnşallah yüzümüz güler kuzum
İnşallah benimde öyle olur ne diyim karın kasık ağrılarım henüz başlamadı adete 10 gün 1 hafta kala başlar eli kulağındadır herhalde.. bide heyheylerim henüz tepeme gelmedi bunları terikte bekliyorum olurda gelmezseler o zaman ümitlenicem

Ben öylesine dedim ya rüya işte boş bişe Bu arada bende hep oğlum olucak gibi hissediyorum nedense

Benim ikiside çok düşük ihmal ediyorum doktor iğne verdi düzenli vurulamadım bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…