Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar regl olanlar yeni tarihleri yazalım

gurbetgulu16 gurbetgulu16 17.12.20203 AYGECİKME
@Sevgi0817 17.12.202012 AY
@Rojda56 18.12.202013 AYGECİKME
@KelebekkB 18.12.20207 AY
P PpAaSs 20.12.202013 AY
@Zuzum67 20.12.202048 AY
@Dilhansah 21.12.202016 AY
@cukulatam 22.12.202017 AY
@yagmur597 22.12.202030 AY
Ihlamuragaci37 Ihlamuragaci37 22.12.202013 AY
@flowerc 22.12.20203 AY
Hala beklemedeyim ben de 🧐
Minik minik sancılar var, belim çok ağrıyor
Her an regl olacağım gibi.. 1-2 güne olurum herhalde

Insallah vardir.. bugun falan idrarda bakmismiydin... insallah guzel haberler verirsin..
Hayır bakmadım . Adet tarihinden önce kahverengi lekem olmuştu 4 gün önce falan bi damla belirgin bide peçeteye silince çok açık kahverengi leke aynısı az öncede oldu sancım yokama bekledim adetmi diye dönmedi bu nedir moralim bozuldu oturdum ağladım yeminle annemi aradım henüz yeni evliyim bu kadınlık ne zormuş diye hüngür hüngür ağladım yeminle 😭😭😭

Bu sürede peski hiç tedavi görmedin mi yaa bende 3 senedir bekliorum :KK43: Ocakta aşılama yapalım dedi doktor. Oda adet gününü yakalayamayacağım galiba. Tabi aşılamadan yana da korkularım var. Ne bilim kimi diyor verilen ilaçlar yumurta kalitesini etkiliyor, yada işte kiste dönüşebilir gibi oyüzden kararsızım
Tabiki tedavi gördüm ama klomen sadece ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum bugün bakalım ne olacak 2 ay böyle devam edeceğim sonrasında tüp bebeğe geçerim ama inşallah tez zamanda olur da bende daha bunları yaşamam

Yumurtalarım iyi durumda değil demek ki canım boyut olarak bir de ins direnci faktörü var bende yumurtlama bozukluğu yaşayan biriyim doktor hepsini bi arada değerlendirerek dozu ayarlıyor açıkçası ben çok sormak istemiyorum yumurtam öyle mi böyle mi diye kötü bişey duyup canımı sıkmak istemiyorum güveniyorum Dr a ona bıraktım süreci, infertilite alanında çok bilgili bi doçent, tüp ile bile hamile kalamazsın denen bir çok insanın hamile kalmasını sağlamış bi Dr
Dr güven canım boşuna dirsek çürütmüyorlar heleki doçent klomenin bir zararı yok senelerce kullandım bende yumurtlama problemi ben de de var maalesef düzenli adet olmama rağmen yumurtam çatlamıyor. Herkes akıntım var diye yazıyor zerre akıntım olmuyor benim hiçbir şekilde bugün iğne vuruldum millet akıntım oluyor diyordu bende hiç yok vurduğum halde 🙈 rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin bizde ilk 2021 hamişleri olalım Ocak 11 de eşimin Doğum günü her sene umut ediyorum ona sürpriz olur diye her sene aynı heves ama her sene aynı hayal kırıklığı ama sen daha yenisin ve ilk tedavi sürecin bence seninki olacak ve müjdeli haberi bize vereceksin inşallah bu ay

Bak işte deme onu ıkı gundur de bizim şirkettekiler dıyo yok yüzünde mınık sıvılceler gebemisin yok siman değişti rengin değişti gebe suratı var. Ayna buldugm her yerde suratıma bakıyorum 😂😂 bide hıc cocuk ıstedgımı bılmeyen hıc muhabbetını yapmadıgımız kısıler ya diyorum ıclerınemı dogdu tecrübemi konusuyor😂
İnşallah

Selam herkese 🌼 batı 2 ocak olanlar göğüs hassasiyeti var mı acaba merak ediyorum :KK59:
2 gün önce dolgunluk başladı eşim farketti hatta ben anlamadım başta:KK16: bu sabah da sızlanma batma olmaya başladı. Daha çok var adete günler geçmek bilmiyore.
Benimki 3 Ocak ama hiçbir belirtim yok maalesef 🙈 çatlatma iğnesi vurulduğum halde geçen ay daha fazlaydı göğüs hassasiyetim

X