Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar selam kıskanıyoruz ama izmir buluşmaları falan İSTANBUL nerdesiniz bende istanbul doğumluyum babam erzincanlı , eşim düzceli ama bulgar göçmeni
Bende istanbuldayım kuzum ama izmire her sene gideriz genelde eşimle o yüzden izmir buluşması olsun dedik izmirli tayfa daha çok

Ben de eşim de doğma büyüme istanbulluyuz ikimizin de büyük büyük babaları da karadenizden göçüp gelmişler

En sevdiğim şehir yaşlanınca yerleşmek gibi bir hayalim var o şehirlerin arasında
yerleş valla ya ben de bazen diyorum eşime dönelim diye benim ailem hepsi orda ben burda üniden sonra kaldım. kendi ayaklarım ğzerinde durcam diye dönmedim de işte bekar hayatı falan yaşıcam dedim şimdi gözümde tütüyo cağnımmm memleket

Valla ben de izmirliyim diyorum napim çok zor bi de benim annemin anne tarafı arnavut bana tarafı Çerkez falan çok karışık
Ay hadi hayırlısı ya bende şubatta yine kullanacağım klomen ve iğne o zamana kadar birsürü vitamin aldım onları kullanıcam rahim filmini aradan çıkarıcam yine çabalayacağız
Seninle aynı gidiyoruz bakalım şubata kadar netleşecek ikimizin de ben de şubatta rahim filmi isticem
Kızlar selam kıskanıyoruz ama izmir buluşmaları falan İSTANBUL nerdesiniz bende istanbul doğumluyum babam erzincanlı , eşim düzceli ama bulgar göçmeni
Ses ver İstanbul göçmenler iyidir

Güreye aşığım

Kızlar selam , benim adetlerim geç olduğu için teste de geç başladım bu ay.Anlamadım niye böyle oldu 12.gün koyulaşma var sonra açılmış şimdi tekrar koyu anlamadım gitti Acaba hatalı mı ?Birde sizler ne kullanıyorsunuz marka model nerden alıyorsunuz ben değiştircem sanırım testleri benim ki labaquik

Eklentiler

• 6050F825-91AB-46CE-88AB-1E9464F40975.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 39
İşte bir karadenizli çok kalp
Karadeniz candır eşim bazen diyor tuttu yine Laz damarın diye
E sende benim gibi gurbettesin yani

Güreye aşığım
ah altınoluk benim lise yıllarım ben doğduğumdan beri 2012 ye kadar her sene üç
ay ordaydım resmen. güreden hmeen sonra fener mahallesinde yazlığımız vardı bizim saattık sonra. suan çok pişmanız yine alıcaz ev bakıyoruz ama ben hırs yaptım eski yazlığımızı alcam sayısal oynuyom ondan hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…