Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sadece annem babam biliyor canım annem benim sesimden anlıyor herşeyi anlatmak zorunda kaldım çok üzülüyordu şimdi daha çok üzülüyor nasıl daha önce farkedemedik diye kendi kendini yiyip bitiriyor ben pcoslu olduğumu 3 sene önce öğrendim daha önce çok gittim doktorlara hiçbir problem yoktu annem bu yüzden çok üzülüyor inşallah bian önce gebe kalırım da oda mutlu olur ailem hep destekçi Allah razı olsun onlardan

Canım ben 4 gün geciktim kan verdim bugün sağlık ocağına yarın öğlen alırsın dedi nette ne zaman görürüm acaba

Evet ben de öyle duydum ama doktor da bana karından ultrason baktı keşke vajinal baksaydı
aaa iyimiş ben sadece bir tanesi 140 sanıyorum yoksa bir tanesi mi 140
İçin rahat etmiyorsa reglinin üçüncü günü git bi vajinal baksın canım bence. Folikülleri sayar en azından rezerv durumu hakkında net ilgiye ulaşırsın. Benim toplu 140 tl tuttu canım hatta ben 70 tl vermiştim eş indiriminden dolayı
Ben de anneme hiç bişey belli etmiyorum çok evhamlı söylesem yatar kalkar kafaya takar bi de fibromiyaljisi var gastrit var kafaya taksa direk eklem ağrıları mide ağrıları başlıyor o yüzden saklıyorum
Canım ben 4 gün geciktim kan verdim bugün sağlık ocağına yarın öğlen alırsın dedi nette ne zaman görürüm acaba
İyi yapmışsın canım, sağlık ocağından bilgi vermediler mi? Ben sağlık ocakları hakkında pek bilgi sahibi değilim valla ne desem yalan olur
Hayırlısı olsun kuzum en azından günün şaşmadı
Aynen canım benim
Diğer tahliller henüz çıkmamış kuzum çıktıkça yazacağım değerleri siz değerler konusunda benden daha çok bilgilisiniz
At kuzum yardımcı olmaya çalışırız

Kuzum ben daha dün yaptırdım e2 lh tsh fsh prolaktin amh hepsini tanıdık vesilesiyle 600 e yaptırdım tanıdık sokmasaydık araya 900 tutuyordu
Ve bütün hastanelerde fiyatlar değişiyor kuzum
Bunlar nasıl fiyatlar ya nasıl bir soygunculuk bu gerçi bende 500 veriyorum hepsine ama soygunculuk ya valla yetti artık ne bu fiyatlar ya

Bunlar nasıl fiyatlar ya nasıl Bi soygunculuk bu gerçi bende 500 veriyorum hepsine ama soygunculuk ya valla yetti artık ne bu fiyatlar ya
Ben şok oldum bu fiyatlara gerçekten şaka gibi sen hangi hastanede yaptırıyorsun testlerini? Benim şimdiye kadar verdiğim en yüksek tutar 150 tl ydi indirimsiz olsa 300 verecektim oda vücutta ne var ne yok bütün tahlillerime bakılmıştı enfeksiyonundan şekerine kan sayımına vitaminine kadar

Bunlar nasıl fiyatlar ya nasıl Bi soygunculuk bu gerçi bende 500 veriyorum hepsine ama soygunculuk ya valla yetti artık ne bu fiyatlar ya
Kız 500 çok iyiymiş sen bilsen ben kaç hastaneden fiyat aldım bir hastane 1700 tl dedi donakaldım kapatınca arkasından küfür ettim zaten en pahalısı amh diğerleri birşey tutmuyormuş

Kız 500 çok iyiymiş sen bilsen ben kaç hastaneden fiyat aldım bir hastane 1700 tl dedi donakaldım kapatınca arkasından küfür ettim zaten en pahalısı amh diğerleri birşey tutmuyormuş
Bu ne ya yazıklar olsun devlete gitsen test yaptıramazsın insanları özele gitmeye mahkum ediyorlar sonra sağlıkta çığır açtık diyorlar

Canım benim 3 gün geçti ya of her ay günüm geçmeye başladı ya inşallah bu ay tutmuştur kafayı yicem ya

canım hiç üzülmesin kıyamam ya benim annem hemşire iki teyzem var ikisi de hemşire kimse fark edemedi ki annem ebe hemşire

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…