Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım ben mesela kendimi bu kadar yormuyorum artık benim de öyle bak minseo biliyor son iki ayda akrabalarımdan ve arkadaşlarımdan arka arkaya kaç tane gebelik haberi aldım ve hepsyle iletişim halindeydik benim sürecimi bildikler için.benim neden olmuyo diye her düşündüğümde sadece sağlık için şükretmenin nasıl rahatlattığını gördüm. ben terapiyi bebekten ziyade panik atak ve ankisyete belirtilerim için istemiştim iki seans aldım devam edeceğim. o yüzden kesin tavsiye ederim :)

Kesinlikle çok çok şükür, benim içime doğmuştu biliyo musun. Eşim pamuk gibi bi insandır 7 yıldır birlikteyiz bi kere kalbimi kırmışlığı yok kayınvalidem desen kanatsız melek kendi annemden farkı yok düğün nişan sürecinde tek olumsuz bir şey yaşamadık neyi istediysem ikiletmediler hem eşimin ailesi hem kendi ailem. Dedim ki her şey bu kadar mükemmel olamaz allah beni acaba neyle sınayacak. Annem hep torun muhabbeti yapardı derdim ki anne dur bakalım belki olmucak hemen içime doğuyormuş resmen. Cidden bizim sınavımız bu ama en güzel şekilde çıkacağız bunun içinden inşallah. Allah bize sabretmeyi öğretiyor

Benim ablam benden sonra evlendi 2 tane bebeği var bu yüzden herkes bana üzülüyor bazıları acıyor çevrede ki bu aptalca durumlar beni daha da üzüyor
buna kesinlikle izin verme bu seni dibe çeker bana bilrkaç kez bunun muhabbeti yapıldı tam diye kestim herkesin sesini. suan özellikle yanımda konuyu açmamaya özen gösteriyorlar

İnanır mısın ben de hep bunu söylüyordum Bi sıkıntı mutlaka çıkacak herşey çok iyi olmaz diye bebek konusunda da hep şey diyordum herkes hani geciktirmeyin sonra olmaz diyince ya ne olacak tüp bebek yaptırırız en kötü ihtimalle diyordum cahildim bişey bilmiyordum çünkü tüp bebekte hemen oluyor sanıyordum ama olsun da nasıl olduğu hiç hiç önemli değil
voooov süpermiş sanırım onun da dereceleri varmş canım bana iki doktor da tam retroverrt uterus demişti. şey tam içe dönükmüş tamamen
Amaaan olsun da bebişler normalmiş sezeryan mış hiç hiç önemli değil bunlar
buna kesinlikle izin verme bu seni dibe çeker bana bilrkaç kez bunun muhabbeti yapıldı tam diye kestim herkesin sesini. suan özellikle yanımda konuyu açmamaya özen gösteriyorlar
Ben herkese cevap veriyorum artık eskiden ık mık der susardım size mi kaldı benim yatak odam diyip geçiyorum

Çok zor kuzum çok. Ailen biliyor mu bu süreci? Benim daha annem bile bilmiyor ne kimyasal geçirdiğimi ne 10 aydır bebek istediğimi, ne tedavi aldığımı bazen söylesem mi diyorum sonra diyorum boşver kendin hallet

Yok tatlım amh ı yapmazlar Dr yönlendirmesi lazım özel istekle yaptırırsan da çok pahalı tutar
Ya valla bu doktorlar insanın üzerinde o kadar etkili ki. Bir doktor bişey yok normalsin diyor bir diğeri sınırdasın riskli diyor anlamadım iyice taktım bu gece uyuyamadım. Clife macun var ya ondan aldım bakalım işe yarayacak mı

Kesinlikle öyle ama senin ultrason görüntün normal, bence aslolan o fsh çünkü her testte farklı çıkabiliyormuş

Normal gibi canım antikorlara bakmış mı? Benim tsh 2 küsurdu ama antikorlar yüksekti o yüzden ilaç içtim 1.30 a düşünce antikorlarım da düzeldi
Ya benim de tsh 6.92ydi ilaç kullanıyorum düzenli annemde de var şuan 1.24 oldu iyi dedi doktorum ama antikor muhabbetini hiç bilmiyorum cahilim bu konuda 1.24 iyi ama dimi bu kadar düşürmek le gurur duyuyorum açıkçası

Ooo baya yüksekmiş Tsh düşünce antikorlar da düşüyor canım doğal olarak düzelmiştir merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…