Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Baya olmuş senin iş hayatına atılalı, ah bırakıp gitmek benim de içimde çok geçiyor ama ek bi gelir yaratmadan bırakamam ev kredisi ödüyoruz çünkü eşimin üstüne yıkamam
Bizde şuan ev kredisi ödüyoruz canım ama eşim de bu halimi gördüğü için artık oda Bi şeyler yapmamızı istiyor arabamız var onu satıp kredimizi kapatıp artan parayla da tüp bebek düşünüyoruz arabamız da olmasın Bi kaç yıl inşallah yine nasip olur alırız diyoruz ama bakalım kısmet tabii zaman ne gösterecek
Hiç düşünmemiştim aslında daha önce terapi almayı faydası gerçekten olabilir çünkü ben artık geceleri uyanıp ağlama krizleri yaşıyorum sürekli rüyalarımda kendimi hamile bebekli görüyorum çok yıprandım çok
İstediği ayda öyle hemencecik nasıl gebe kaldı
Valla bir bilsem etrafımdaki kuzenlerim kardeşim hepsi istedikleri ay tık diye hamile kalıyor Bi ben çürük elma çıkmışım arada oda öyle hamile kaldı hatta 2.nin 40ı yeni çıktı kader kısmet işte olanın oluyor hiç uğraştırmadan

Aynen öyle bende bazen durup bunu düşünüyorum ablalarım hep ya ilk geceden hamile kaldılar ya da evlendikten 2-3 ay sonra ben 1.5 yıl oldu evleneli daha bişey yok 3 ay sonra diğer ablam evlencek nerdeyse o bile hamile kalacak ama ben halen uğraşıyorum ablam evlendikten sonra hamile kalırsa çevremdekiler daha bi üzerime gelecek

Regl oldun mu kuzum
Evet kuzucum
Aynı şeyi eşim de diyor bırak arabayı satarız en kötü senden kıymetli mi diyor ama ben arabama kıyamıyorum of of sonumuz hayrola

Benim ablam benden sonra evlendi 2 tane bebeği var bu yüzden herkes bana üzülüyor bazıları acıyor çevrede ki bu aptalca durumlar beni daha da üzüyor

Kizlar yumurtlama da olan akinti sünen cinsten p ne kadar sürüyor sizde kac gün bende 2 gün anca sürdü bitti su gibi oldumsimdi ben anlamadm. Yumurtlama oldumu olmadimi hic bilmiyorum ayrica adettten itibaren 12. Ve 13. Günü oldu bu iki gün akintim erken degilmi. Uygulamalar yumurtlamayi 22. Ve 24.12 de olcak diye gösteriyo

Evet kuzucum

Aynı şeyi eşim de diyor bırak arabayı satarız en kötü senden kıymetli mi diyor ama ben arabama kıyamıyorum of of sonumuz hayrola
Ayy bende kıyamıyorum yaa çok seviyorum arabamı ikinci arabam bu çok emek verdik alabilmek için ama kısmet bakalım inşallah hiiç gerek kalmaz da olur bebeklerimiz

Benim her zaman yumurtlamam olmuyor olduğu zamanlar 1.5 gün felan sürüyor ama baya kıvamlı ve çok oluyor 13. Veya 16.gün aralığında oluyor

Gebeydim ama doğum yapamamıştım kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım. demekki halen ters o zmn düzelmedi
aynen canım bana şey demişti doktor kimi kepçe kulak doğar kimi kemerli burunlu aslında kusur değildir ama insan kusur gibi görür ters rahim de böyle demişti. gebe kalmaya engel değil ama normal doğum yapılamıyor demişti. gebe kaldım da normali sezeryanı kaldı....

Rabbim yüzümüze gülsün inşallah emeklerimizi görüyor evlat hasreti insanı her şeyden vazgeçiriyor...
Amiiiin inşallah bizim de imtihanımız bu bakıyorum da hayatımız da ki şükürler olsun başka derdimiz yok sağlığımız yerinde tek sıkıntımız bebek bakıyorum çat diye bebeği olan herkesin istisnasız başka başka problemleri var kimi maddi sıkıntı yaşıyor bebeklerine yetemiyor kimi kocasıyla çok kötü onun ailesiyle kötü istisnasız böyle herkesin Bi sıkıntısı var yani rabbim beterlerini yaşatmasın bize de tez zaman da bebek nasip etsin inşallah hemde çifter çifter

Ters rahim li kuzenimin eşi 2 bebeğini de normal ve 15 20 dakika da doğurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…