Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben göremedim yaa rengiyle felan mı oynasan görebilmeniz için

Yok bebiş ya vücudumu o kadar iyi tanıyorum ki inan heveslenemiyorum bile yine allah bilir tabi hayırlısı olsun
Yok zaten heves yapma olumsuz olursa üzülürsen bende çok üzülürüm heves değil de olumsuz mesajlar verme bilinç altına ben çok inanıyorum olumlamalara düşünme hiçbişey kadar kısmet zaten bu ilk klomenin genellikle herkes 2.de olumlu sonuç alıyor klomen değişik bir ilaç çünkü ama inşallah en yakın zaman da olucak ikimizin hepimizin inşallahhh

Aynen bende bu ay hep olumlama yapıyorum

İnşallah çifter çifter gelirler

Canım bu oynadığım halim erken mi acaba ben mi görmek istediğim için görüyorum acaba
Bi kaç gün bekle tekrar yap canım idrara bazen bu kadar erken geçmeyebiliyor üzülme inşallah seninledir bebişin
Denemediğimiz pozisyon kalmadı ki tövbe tövbe şekilden şekle giriyoruz
Sorma sorma biz çekiyoruz her sıkıntıyı adamların canına minnet oluyor

Yok kuzum aynı her şey, bence progestan yapıyor bu ağrıları bugünü atlatıyım da yarın olayım tek duam şuan o
Sen olumsuzu çağırmasana yaa çakraları açıyoruuuz, evrene iyi enerjiler yolluyoruz sürpriz olur inşallah. Bi daha test yapacaktın, yapmadın mı?

Bi kaç gün bekle tekrar yap canım idrara bazen bu kadar erken geçmeyebiliyor üzülme inşallah seninledir bebişin

Sorma sorma biz çekiyoruz her sıkıntıyı adamlarının canına minnet oluyor
Erken gebelik testi yapayım mı canım sence şimdi yoksa yarın mı yapayım onu

Erken gebelik testi yapayım mı canım sence şimdi yoksa yarın mı yapayım onu
Bugün yapmayın bence aslında erkenle bu kasetler arasında hiç fark yok ben geçen ay ikisini de aynı gün yaptım ikiside çift çizgi oldu biraz gereksiz gelmeye başladı bana erkenler ama elinizde varsa onu da en azından pazar sabahı felan yapın daha iyi olur

Tamam canım çok teşekkür ederimmm çok Allah razı olsun

Kizlar bu ovulasyon testi benim moralimi bozuyor... uygulamalara göre 2-4 gün sonra olcakmis yumurtlama bu test hic koyulasmiyo ya... yumurtlama olmicakmi acaba bende adetim bitti biteli her iki güne degerlendiriyoruz aglicam ya...
Canım uygulamaya takılma onlar genel bi tarih çıkartıyor.. çok nadir kadının yumurtlama tarihi sabit ve düzenlidir.. ben mesela ilk ovülasyon denememde 15. Gün pik görmüştüm sonra yine 15 ondan sonra yapıyorum yapıyorum koyulaşmıyo tam pes edip testi bırakıcaktım 24. Gün yumurtladım.. daha sonra doktor tedavisine başladım ovülasyon yapmayı bıraktım ama yumurta kontrolünden geldikten sonra meraktan tek test yapıyodum sadece.. bu ay ise rahim filmi çekildim doktorum bu ay kendiniz deneyin dedi ovülasyon yapmaya başladım yap Allah yap olmuyo.. dedim herhalde yine 24. Gün olucak 24. Gün oldu yine yok tam pes ediyorum 2-3 gün sonra yumurta akıntım geldi şüphelenip 28. Gün test yaptım ki pik velhasıl pes etme sabırla devam et

Hayır canım negatif test görünce asıl olumsuz ve umutsuz hissediyorum o yüzden yapasım gelmiyor hiç
Hep aynı şeyi düşünüyorum ama yapmadan da duramıyorum daha 7 gün var geçmiyor günler pofff. Senin gibi sabırlı insanlara hastayım hayırlısı olsun inşallah adet olmazsın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…