Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım benimde aynı belirtiler vardı hamile olduğumu öğrendim yarım test yap bence inşaAllah hamişsindir

Kizlar bu ovulasyon testi benim moralimi bozuyor... uygulamalara göre 2-4 gün sonra olcakmis yumurtlama bu test hic koyulasmiyo ya... yumurtlama olmicakmi acaba bende adetim bitti biteli her iki güne degerlendiriyoruz aglicam ya...

kizlar 20 aralık adet olmayı bekleyenler .
ne durumdasınız varmı içinizde erken adet olan yada belirti yaşayan bnde halen regl olmadım
Inşallah hayırlısıyla olmayız bebislerimiz gelir inşallah son 1 gun
Benim 21 i dün gece yine regl ve bel ağrım vardı sabaha sökülür dedim yine tık yok inşallah pazar ya da ptsi olurum yoksa randevunu değiştirmem gerekecek

Vardi canım zaten artık dedim bu belirtilere de olmazsa yuh artık. İştah artisi, ilk defa bu kadar şiddetli olan gogus agrisi. Artan akıntı.
Senin belirtin varmiydi ?
Evet canım göğüs ucu renk damar belirginliği ve acısı vardı asla dokunamıyordum bende regl öncesi hiçbir belirti olmaz kasık ağrısı girip çıkıyordu batar gibi vajina da zonklama bel ağrısı iştahsızlık çokça uyku bilmiyorum belki de. Ben belirti sanmak istedim bunları ama ilk defa oldu bu lar ben klomen ve iğne kullanmıştım progestan da kullandım bunları geçen sene de kullanmıştım ama hiçbir belirti olmamıştı iğnenin 14.günü regl olmuştum kısmet ama olmadı yine ama bu sefer tedavim bırakmıcam burdan baya cesaret aldım Bi kere daha klomen ve iğne deneyip olmazsa tüp bebek yaptıracağım ay ne uzun yazdım

Benim 21 i dün gece yine regl ve bel ağrım vardı sabaha sökülür dedim yine tık yok inşallah pazar ya da ptsi olurum yoksa randevunu değiştirmem gerekecek
Töbe töbeee olmıycaksın inşallah hiç Bi değişiklik var mı göğüsler de felan belirti arama tayfa geldi haanııım

Kızlar merhabalar nasılsınz? bugün yumurtlamanın 11.günü adetime 4 gün var test yaptım sabah bu şekilde çıktı sizce umut var mıdır erken mi yaptım ? erken gebelik testi mi yapsaydım? Yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• AFBCEAAC-DC27-41FE-B76A-F23832280252.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 5C143785-01FA-4421-A9BA-B68E8A900F7E.png
    820,1 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…