Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhabalar sizin bu belirtiler gebelik belirtisi de olabilir. Adet gününüz bugünmüş bence olmadıysanız yapabilirsiniz test gibi

Günaydın kısçeler minseo ettiğin duaya dikkat et derler canım sen niye İnşallah şu gün adet olurum diye hedef şaşırtıyorsun olmayacağını um bence günü şaşarsa da randevu değişikliği çok zor bir şey değil hem adetliyken gelmen gerektiği durumlarda aradan alıyorlar zaten kaldı ki sizi tanıyor Dr mutlaka öyle bir imkan olur. Sen dua hakkını dilek hakkını böyle şeylere harcama kuzum

Ben göremedim canım ama çok erken bence zaten varsa da gözükmüyor olabilir yok da olabilir. Erken gebeliklerin daha hassas olduğunu söylüyorkar ama adet günü geçmeden hiçbiri granti değil

Kuzu sen bugün test yapıcakmısın?
Hayır kuzum
Hep aynı şeyi düşünüyorum ama yapmadan da duramıyorum daha 7 gün var geçmiyor günler pofff. Senin gibi sabırlı insanlara hastayım hayırlısı olsun inşallah adet olmazsın kuzum
Ya regli bekleyince normal bi süreç gibi geliyor ama test yapınca insan beklentiye giriyor o duyguyu sevmiyorum ben
Ya kuzum Dr falan sıkıntı değil de iş yeri sıkıntı ya az önce onu düşündüm şimdi regl olursam hadi çarşamba bi şekil sabah 1 saat geç gidicem bişey uydurucam e adam bana haftaya çarşamba kontrole gel derse napcam bi de önümüzdeki ay da olmazsa ocakta reglimin 3. Günü pztsiye denk gelecek yine bi ton dert bu sefer bişey uyduramam offf valla şu iş beni o kadar sıkıyor ki

Evet canım haklısın tabi ortamı bilmiyorum ama sağlık raporu falan alamaz mısın doktordan? Yani bu işyerleri niye böyle ya sağlık sonuçta gerçekten beni sinir ediyorlar

Evet canım haklısın tabi ortamı bilmiyorum ama sağlık raporu falan alamaz mısın doktordan? Yani bu işyerleri niye böyle ya sağlık sonuçta gerçekten beni sinir ediyorlar
Ya ben bu durumu anlatmak istemediğim için her ay ne için izin isticem onu düşünüyorum her şeyi soruyorlar noldu neyin var vs. Vs.

Ya ben bu durumu anlatmak istemediğim için her ay ne için izin isticem onu düşünüyorum her şeyi soruyorlar noldu neyin var vs. Vs.
Bende de aynı durumlar var maalesef iş yerindeki herkes artık bebek yap diyip duruyor hele benim gibi pcoslu olan arkadaşım regl bile olamıyorsun ben anlattım doktoruma yönlendirdim ikna ettik hamile kaldı doğurdu şimdi bana nispet yapıyor vicdansız

Benim 21 i dün gece yine regl ve bel ağrım vardı sabaha sökülür dedim yine tık yok inşallah pazar ya da ptsi olurum yoksa randevunu değiştirmem gerekecek
Ay Canm inşallah olmayız bnmde öyle bel
ara ara kasık batması vajinaya doğru zonklama yani iğne batması
göğüsler kocaman
ama adet belirtileride olabilir

Benim bat 17 aralıktı hala gelem giden yok testler negatif çıkıyor kasık bel ağrım var 2 haftadır 2 testte çook amaçok açık pembe çizgi gördüm diğerleri negatif neoluyor anlamıyorum normalde adetim hiç şaşmaz

Çalışırken bu işleri yürütmek çok zor gerçekten arkadaşın da cidden vicdansızmış
Ay Canm inşallah olmayız bnmde öyle bel
ara ara kasık batması vajinaya doğru zonklama yani iğne batması
göğüsler kocaman
ama adet belirtileride olabilir
Ben de hiç biri yok canım ara ara gelen regl ve bel ağrıları dışında

2 gün geçmiş Bi kaç gün daha bekleyin bir test daha yapın silikte olsa çıkarsa kan verin olumlu olumsuz öğrenmiş olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…