Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
29unda olursan 31ine randevu al 30unda olursan ayın 1ine denk gelir yılbaşı kaçırırsın sen en iyisi olma adet olma hamile ol

minseo canım banada çatlatma iğnesi verdi 23 de vurulacağım ben aldım iğneyi koydum dolaba erken aldım sıkıntı olmaz inşallah 25 de progesteron tahlili yap dedi çatladımı çatlamadımı bi bakalım yolumuza ona göre devam edelim dedi inşallah çatlar şimdiden bir heyecan yaptım

Kızlar ben çatlatma iğnemi bugün aldım Çarşamba günü vurulacağım dolapta beklet dedi ilk kez yapacağım sizler Nasıl yaptınız dr. Kendin vurabilirsin dedi birde bayatlarmı acaba iğne dolapta tutun dedi bana eczacı şimdi kafaya bunu taktım keşke demeseydi eczacı çok soğukta tutma donar dedi çok sıcakta tutma olmaz dedi kafamda deli sorular bileydim böyle olduğunu o gün alırdım bir daha vurulursam o gün alıp vurduracağım herşeyin ilk acemiliği oluyor

Cnm hic bisey olmaz buzdolabinda tuttuktan sonra zaten eczanede de onlar buzdolabinda tutuyorlar üzerinde kac derecede tutulması gerektigi yazıyordur buzdolabinin derecesini ona göre ayarla hic bisey olmaz

Dolapta tut canım bişey olmaz yumurta bölümüne koyun diyorlar. Göbekten etini sıkarak kendin vurabilirsin hiç acımıyor. İlacı verdikten sonra bi 30 sn bekle hemen çıkarma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…