Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hep adetin 3.günü çağırıyorlar canım, o zamana denk getir istersen

Silindikten sonra 3 gün de önemli diyorlar canım

Hayır yok ama ben bu ayın 10 unda ara kanama gibi birsey oldum regl yerine sayıyorum onu 10 Aralık olarak sat imi yazabilirsin
Adetin kaçıncı gününde yasadin cnm ara kanamayı bende bu ay ara kanama yaşadım 3 4 gün sürdü benim adetin 13. Günü basladi galiba yumurtlama zamani benim kanamam oluyor aslinda hep oluyodu da kahve leke şeklinde oluyodu genelde bu sefer bildiğin adet kanaması renginde geldi

Tabi bizi birakmayacaksin burda cnm Eylül anneleri topigine gidersin dedim hem oraya hem buraya devam edersin

Hayır yok ama ben bu ayın 10 unda ara kanama gibi birsey oldum regl yerine sayıyorum onu 10 Aralık olarak sat imi yazabilirsin
Ara kanamalar adet yerine geçmez 3 gün üzeri ve son adetten en az 21 gün geçmiş olması gerekir adet sayılabilmesi için
Yok benim daha gitcek durumum yok uzun süre burdayım
Ağzından yel alsın bu ay olumlu düşünüyoruz

Tabiki iyi 20-22 mm arası çatlama oluyor zaten. Bugünleri değerlendirin çatlamayıda yakalarsınız
Doktora çatladığı anlaşılıyor mu dedim çatladığında büzülüyor dedi şuan gergin duruyo dedi. Çatlama iğnesi istersen yazayım mı dedi ama istemedim

Peki bir şey daha sorcam her ay sadece tek yumurta mı gelişir? Bir tane yumurtan büyümüş dedi sadece
Hayır aslında şu şekilde 1den 20 ye kadar yumurta çıkabiliyor her ay ama bunlardan 1, 2 bilemedin 3 yumurta genellikle olgunlaşıp ben burdayım diyebiliyor gebelik için

Evet özele gidiyorum. iğneyi sigorta karşılamıyormuş yüz küsür dedi fiyatını. Şuan yumurtan güzel gelişmiş olmazsa öbür ay iğne yazarız dedi
Eğer yumurta gelişimini çatlamasını etkileyen bir hormon probleminiz yoksa hiç gerek yok iğneye

Bu arada çiko kistimin kaybolduğunu yazmıştım geçenlerde hatırlayan varsa. Doktor yine şaşkın şaşkın nasıl kayboldu hala anlamadım benimle dalga mı geçti kistin dedi hala unutmamış beni kadın özel bir şey yaptın mı dedi sadece civan perçemi içtim 1 hafta dedim onun bir etkisi olmuş mudur bilmiyorum ama çok şükür kist yok bugun de içim rahatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…