Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
minseo cnm nasılsın var mı gleısme klomen kullanmıstın, kac gun var adet gunune
Canım selam, banlıymışsın heralde göremedik seni ben de banlandım yok yere 6 Aralık iğne vuruldum kuzu iğne vurulan gün 0 sayılıyormuş eğer o günü saymazsak bugün 12. Günüm. Ama belirtim yok regl bekliyorum 2 3 gündür ara ara sadece regl başlıcakmış gibi hafif kramplar oluyor bi de her ay olan göğüs hassasiyeti var o kadar

Ben dün akşam 11 de yaptım iğneyi bugünü mü 0 saymam lazım

12.gün iğne etkisi geçmiştir, varsa yukselişe gecmiştir hcg ben de iğnenin 12.gümü 27 ile ogrenmistim, yarın test yapsana sen de

12.gün iğne etkisi geçmiştir, varsa yukselişe gecmiştir hcg ben de iğnenin 12.gümü 27 ile ogrenmistim, yarın test yapsana sen de
Yarın sabah yapacağım canım 2 gün önce yaptım negatif çıkmıştı iğne etkisi geçmiş yani. Senin belirtin var mıydı canım ne zaman başlamıştı?

Yarın sabah yapacağım canım 2 gün önce yaptım negatif çıkmıştı iğne etkisi geçmiş yani. Senin belirtin var mıydı canım ne zaman başlamıştı?
Benım progestan igneden oturu vurulmaya basladıgından berı belirtiler coktu ama son 4 5 gun baya artmıstı

Benım progestan igneden oturu vurulmaya basladıgından berı belirtiler coktu ama son 4 5 gun baya artmıstı
Anladım canım ben hap olarak içtim bana hiç bi belirti yapmadı iş son 2 gündür falan regl olacakmışım gibi arada kramplar oluyor onu progestana bağladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…