Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kaç demiriniz hatırlıyor musunuz? Demir takviyesi olan folik asit aradım bulamadım. Ben de ayrı kullanıcam. Hangisini kullanıyorsunuz?
canım benim de demir düşüktü doktor sidefer folik diye bişiy verdi bana bak istersen iki kutu kullandım ben ilaç değil

Kaç demiriniz hatırlıyor musunuz? Demir takviyesi olan folik asit aradım bulamadım. Ben de ayrı kullanıcam. Hangisini kullanıyorsunuz?
Yok demedi kac oldugunu doktor düsük biraz dedi bende akdeniz anemisi var normal hep genelde düsük oluyor. Ben sivi icecek şurup var bitkisel kan diye geciyor floradix markasi onu iciyorum ve gercekten ise yariyor haplardan etkili

Valla kasiklarim sis kuzum ya kabızmi oldum ne yumurta 16 si akşam yada 17si catlamistir daha heralde belki onun belirtisidir
bende 16 sında çatladığını düşünüyorum ve kasıklarım ağrıyor dun daha azdı bugun kendını daha belli edıyo bılmıorum bakalım gorucez artık :S özellikle sağ tarafım sankı iğne batırır gıbı mınık mınık acıyo bıde

bende 16 sında çatladığını düşünüyorum ve kasıklarım ağrıyor dun daha azdı bugun kendını daha belli edıyo bılmıorum bakalım gorucez artık :S özellikle sağ tarafım sankı iğne batırır gıbı mınık mınık acıyo bıde
Aynen ben dün regli olucam sandım öyle bir ağrı girdi psikolojik mi acaba ya ve kuyruk sokumuma arada ağrı giriyor gibi normalde reglden 2 gün önce olurdu bu ağrılar

Aynen ben dün regli olucam sandım öyle bir ağrı girdi psikolojik mi acaba ya ve kuyruk sokumuma arada ağrı giriyor gibi normalde reglden 2 gün önce olurdu bu ağrılar
bende reglı olcagım gun yada bıgun once hafıf karın agrısı yaşarım okdr. bole kasık agrısı olmaz oyuzden blmıorm bekleyp gorucez:S 10 gun var:S takıp et bakalım sende

Yok demedi kac oldugunu doktor düsük biraz dedi bende akdeniz anemisi var normal hep genelde düsük oluyor. Ben sivi icecek şurup var bitkisel kan diye geciyor floradix markasi onu iciyorum ve gercekten ise yariyor haplardan etkili
Bende de akdeniz anemisi var ☺️ o yüzden hayatım boyunca kan değerlerim demirim hep yerlerde. Tamam sağol kuzum buna da bakıcam

Allaa alla benim doktorum 14.gün olması gerekiyor demişti ilk iğnemde de dediği gibi olmuştu ama zaten genelde adet 28_30 gün iğne de 14. Veya 15.gün yapılıyor mantıken geriye 14 gün kalıyor amaan bezdim artık 🤣 bunalıma girmeme ramak kaldı 😂😂
Sayılara takılmamak lazım yaa normal günü bekleyip geçcez işte😁

kızlar bişey sorucam Allah korusunda:KK70: eğer adet gunumde adet olursam doktora gtmek ıstıyorum hormonlara felan test yaptırmak ıstıyorum ayın 29 u yada 30 u adet olmam lazım normalde randevuyu nezamana almam lazım yanı nezaman gıtmem lazım doktora

X