Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Forumda pko’lu olup ovulasyon testini gönderen o kadar çok kişi gördüm ki. İllaki işe yarıyordur, modunuzu düşürmeyin hemen. Hatta U Uzaygemisi35 bi süredir bu testleri kullanıyor. Yardımcı olur size

Evet cnm haklısın iyi ki yazmışım yoksa umutsuz umutsuz testleri yapacaktım ne bilim ben bilgisi olan olmayan herkes bişeyler yazıyor artık insan da inanıyor haliyle çok teşekkür ederim cevabın için beni de listeye ekler misin cnm bilgilerimi yazmıştım önceki mesajlarda

Ben kliman kullanmadım bu sonuçlardan ne çıkar onu bilmiyorum iste hani bir binen cijar fikir verir diye buraya yazdim

Canlar bu yumurtlama demi karnım ağrıdan durulmuyor
Canım daha koyulaşması gerek gibi geldi bana..
Sadece ban konusuna cevap veriyorum, bıcok kez ban yemıs bırı olarak 1.aldıgınızcezada 1gün,2. Kez aldıgınızda 2gün,3. Kez aldıgınızda 3 gün...
Sanıyorum yarın döner arkadslar
Oo katlanarak artan bir ceza sistemi bari ilkinde uyarı verselermiş
Ya hiç bir zaman çok koyu olmuyor bu testler pko olduğu için mi ama ben ağrı çekiyorum akıntı var hangisine güvenmeliyim teste mi vücuduma mı
Vücudu tanımak tabi ki daha doğrusu ama testler de çok yönlendirici oluyor
Ağrım akıntım neye işaret ediyor peki, daha çatlama olmamış oluyor demi bu işi iyice öğrenmem lazım eşime artık gidip söylicem mecburen değerlendirelim diye,
Benim akıntıdan 2 gün sonra falan testte pik görüyorum canım genelde.
Canım keşke izin verseydin vajinal ultrasona. Mr daha büyük bir işlem neticede, hem de ilaçlı mr yapacaklarmış. Ne zaman çekilecek istersen önce bir vajinal ultrasonu kabul et önemli bir durum olabilir ihmal etme ama tabi ki içini ferah tut. Doktorlar kötü bşr şeyi atlamamak adına böyle yapıyorlar. Kistin iyi huylu mu kötü huylu mu olduğunu anlamaya çalışacaklar. Panik yapma ama ihmal de etme bence
Merhabalar, kaybınız için üzgünüm. Başınız sağolsun. Umarım sağlıkla gelir bebişiniz. Yeniden hem de korunmayı bırakır bırakmaz gebe kalabilmeniz harika. Erken öğrenip erkenden önlemler alınır ve sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. İçinizi ferah tutun stres en büyük düşmanı gelecek minişlerin. O nedenle kendinize dikkat ederek geçirin bu bir haftayı. Daha erken doktora gitmeniz gerekiyorsa batı beklemeden gidin bence. Sağlıkla gelsin bebiş
Canım belki sana fikir olur bende bu testten kullanıyorum yumurtalama problemim yok bu testin en koyusu bu şekil oluyo ,gecen ayki pik im
Canım benim bundan baya koyu çıkıyor laboquickse bu, aşağıda atıyorum bak benim pikleri.
Tamam o zaman canım, yarından sonra belii olur demi inşallah koyuluğu artar çok panil oldum
Panik olma yahu sakin
Ayyy inanamıyorum ne fena olmuş, bildiğim kadarıyla daha da pahalı oluyor üstelik onlar hay Allah bata kadar bol bol yaparsın artık bilinçaltı sana bunu aldırmış resmenn belki de ovulasyonla gerek kalmadan hamile kalacaksındır. Ben 24lü ovulasyon 3lğ gebelik paketinden alıyorum bir aylık iyi gidiyor
Kız bende polikistiğim bnmde mi koyulasmayacak
Canım ben pek bilmiyorum polikistiklerin çok yğkselemediğinş okumuştum lh değerinin. O nedenle böyle silik gösterebiliyor.
Eki Görüntüle 2696008
Kızlar ben bu kadar gebelik testini ne yapacağım ...
Kız Allah seni ne etmeye
Bunlar da benim pikler M Meltemmisin canım

Eklentiler

• IMG_20200922_102405_N.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20200727_092558_N.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 47
Evet canım zeynep-ahmet ben pko değilim ama aslında bu testleri satanlar özellikle pkoların kullanması gerektiğini öneriyor onlarda adet tarihi genelde öngörülemez olduğu için bu testler çok yol gösterici oluyor. Ama bazıları birkaç ay yumurtlama göremiyor sürekli devam etmeyi öneriyorlar ara vermeden

Yarın eklicem canım bilgisayara geçince telden olmuyor

Merhaba bende katılmak istiyorum

Canım senin de yeterli koyulaşma yok benim de böyle çıkıyordu önceki aylar her ay mı böyle?

Canım senin de yeterli koyulaşma yok benim de böyle çıkıyordu önceki aylar her ay mı böyle?
Değil mi ya benim bence çok koyu ? Çok koyu geldi bana bunlar yanlış mı yorumluyorum? İlk fotoda alttak ve ikinci fotoda sağdaki çizgi test çizgisi canım kontrol değil?

Eklentiler

• IMG_20200922_102405_N.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20200727_092558_N.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 45
Değil mi ya benim bence çok koyu ? Çok koyu geldi bana bunlar yanlış mı yorumluyorum? İlk fotoda alttak ve ikinci fotoda sağdaki çizgi test çizgisi canım kontrol değil?
Canım soldaki çizgi kontrol çizgisi sağdaki çizgi ile aynı koyulukta olmalı senin tam pik olmadan çatlıyor benimki gibi benim de böyleydi işte, bu ay bi macun kullandım ilk kez kopkoyu bi yumurtlama gördüm

Uzay gemisi bunlar yumurtlama günündeki testler mi ? Yoksa farklı bir gün mü

Canım soldaki çizgi kontrol çizgisi sağdaki çizgi ile aynı koyulukta olmalı senin tam pik olmadan çatlıyor benimki gibi benim de böyleydi işte, bu ay bi macun kullandım ilk kez kopkoyu bi yumurtlama gördüm
Nasıl yani ben anlamadım şimdi t c den koyu olunca pik olmuyor mu zaten?

Canım t çizgin c den daha koyu yani pik olmuş senin arkadaşlar t çizgisini c nin yerinde sandılar galiba çizginin silikleşmesini bekliceksin artık öyleydi heralde böyle olup silikleşince çatlamış oluyordu galiba

Canım bence yanlışlık var burda bir karışıklık oldu sanırım. T çizgisi c cizgisi ile aynı koyulukta veya daha kalın ve koyu olmalı. Testi anlatanlar da testin içinde de öyle yazıyor. Burada önemli nokta t çizgisinin c ile aynı veya cden daha koyu olması gerekiyor. C nin koyuluğu o kadar kritik değil yani bence sen de yok yere kendini stres yapmışsın bizim için önemli olan tnin daha koyu olması benim okuduğum dinlediğim baktığım test örnekleri hep öyle canım ?

Uzay gemisi bunlar yumurtlama günündeki testler mi ? Yoksa farklı bir gün mü
Bunlar geçtiğimiz iki ayın pik günleri canım
Nasıl yani ben anlamadım şimdi t c den koyu olunca pik olmuyor mu zaten?
Evet ben de anlamadım
Ya evet ters koymuş testi şimdi farkettim
Kız sen beni niye panik yapıyosun ben hep böyle tutuyorum testi sağlak olduğum için sağdan damlatmak kolay geliyor ödüm koptu ya
Ayyy sağol canım valla içim gitti bir an tüm bildiklerimi unuttum çok korktum sağolasın
Senin sıkıntı yok testin normal ben ters koyduğun için resmi ters düşündüm
Ödümü kopardın kız minseo

Reactions: JES
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…