Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Vücudunun belirtilerini öncelikli tut bence ve değerlendirmeni yap bence.. test belkide bozuktur.. değerlendirme ve teste devam derim ben

Yalnız sen ne kadar güzel yumurtlama yakalanmışsın tekrar beğeneyim

Canım tebrik ederim dualarım seninle rabbim isteyen hepimize nasip etsin.. sağlıkla büyüsün bebişin senle olsun inşallah

Dualarım seninle inşallah bu kez miniğin seninle olacak

Canim ben yapiyorum ama daha piki gormedim bgn adetimin 11.gunu, gecen ay 13.gunde gormustum bakalim artk, bayagi silikti bgnku gereksz stres olmayayim diyorum ama yine de kafam takili tabi
Kaç günde bir adet oluyorsun canım

Kizlaar doktorum hematolog doktora gitmemi söyledi ben biseycikler anlamıyorum şimdi beklemedeyim. Bir tarih vermedi hamilelige kadar gitmemmi lazim ? Eger hematolog lazım görürse (trombofiliye yatkınlık) testi yapılacak galiba.
Kan testi vermiştim ya bu ay işte yumurta takibi öncesi işte orda RFMK (Çözünür fibrin-monomerik kompleksler) (6) duruyor yani yüksek değilmi
Bir de bu dediklerim ayni şeymi yaa anlamiyomki ...

Pkosluyum tiroid var ınsülin direnci var var da var bir de bu çıktı korkulacak şeymi yardımınıza ihtiyacım var

Tahliller sonucu rusça yazıyor sizlere anlatmak için çevirdim Türkçeye

Kaç günde bir adet oluyorsun canım
Bu ara degisiyor canim stresli gunlerden geciyorum babaannem vefat once 2 ay once, snra gecen ay kedim hastalandi vs onlar mi etkiliyor bilemiyorum ama 24-25-26gunde bir regl oluyorum son 3 aydir, 21 agustos regl olup 2 Eylulde pik gormustm snra 14 Eylulde regl oldum en son iste, bu ay icimden de hc gelmiyor bugunleri degerlendirmek olmaycak gibi hissettigim ve o negatifleri gormemek icin, esimden de istemsiz sekilde uzak duruyorum hatta kedim hasta onu gozlemlemem lazim diye 1 hftadir fln ayri salonda yatiyorum, kafam cok karisik bu ara, kedim de etkiliyor beni galiba bayagi uzuntu ve moral olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…