Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
585 değerim hamileyim dimi şaka gbi ya
Yaaa nasıl heyecanla okudum bütün mesajları hem de nasıl hamilesin çocuk daha napsın anne ben geldim mi desin çok sevindim canım yüksek değerin maşallah tabi sağlıkla ilerlemesi önemli ama yakında keseyi bile görürsün inşallah fazla beklemeden
Kendine gel de soru cevabı yap herkes çok merak ediyor P peygambercicegikokusu
Eveet çok heyecanlıyız tüm detayları bekliyoruz
İlk gidişinzi miydi belli bir sorununuz vs var mıydı ay tüm detayları verin bize çok merak ettik biz
Gelebilsem gerçekten aşırı garip duygular hissediyorum bi yandan ağlıyorum bi yandan yarın misafirim gelcek pandispanyam tutmadı ama umrumda değil
Hahaha boşver takma ama bence dikkatli ol artık bağışıklık sistemin zayıf olacak ve koronaya çok dikkat et özellikle ev ortamında kimseyle görüşmemeye çalışın
Evet canım ben aslında yıllardır doğum kontrol hapı kullandığım için normal adetlerim nasıl olurdu unuttum.. hapsız geçirdiğim 6 7 ay oldu yani tam düzene girmemiş olabilir. Eskisi gibi çok ağrım olmuyor ama çikolata kistim küçüldüğü için diye düşünüyorum. Dediğin mantıklı geldi ama inşallah düzenli yumurtluyor ve adet oluyoruzdur yine de

evrem92 batdaşım bak çatladı çok şükür hayırlısı olsun inşallah minseo bu yaptığım ilk testlerde hiç usanmadan bıkmadan bütün takıntı ve manyaklığıma rağmen bana destek olduğun için çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız. fiona13 senide bunalttım biraz sanırım. Sende hakkını helal et Benim test işi ilk ve sondu birdaha yapmam çünkü aşırı stres oluyorum. Artıkk Allah nasip ederse olurum anne onun dışında bir şey yapmayacağım

Eklentiler

• IMG-20201217-WA0002.jpeg
    71,8 KB · Görüntüleme: 24
Hadi gazan mübarek olsun bro

Hadi gözünaydın canım 1 hafta kadar daha çalışmalara devam edelim nolur nolmaz.. bende test yapacaktım ama birden yoğun baskılı afedersin çişim geldi böyle olunca test doğru sonuç vermiyo bikaç saat sonra yapmayı planlıyorum ama benimkinin çok silikleşeceğini düşünmüyorum

İnternetten alıdıgım ovulasyon testinin yarısı bozuk cıktı malesef bugünde yumurtlama günüm test yapamadım acaba eczaneden alsam ne kadardır

İnternetten alıdıgım ovulasyon testinin yarısı bozuk cıktı malesef bugünde yumurtlama günüm test yapamadım acaba eczaneden alsam ne kadardır
5 tanesi 35 tl mi ne demişti sanki bana yalan olmasın.. istersen en yakın eczaneyi ara sor canım

Gittigidiyordan aldım laboquick markası malesef coklu alınca içinden bozuklarda cıkıyo gecen ayda 3 tanesi bozuktu 10 testin içinden
bende aynı marka aldım aynı sıteden 18 ovulasyon 2 hamılelık testi 39 sanırım. bıtanesı bozuktu sanırım
diğerleri ben damlayı fazla damlattıgımdan degısık duruyodu 2 damla koyunca hıc bı sıkıntı yasamadım

Valla ben 2saattir sıvı almıyodum çokta çişim yoktu azıcık çişten yaptım ozamab benimki doğrudur

Bende iki damla koyuyorum bende c çizgiside belirmedi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…