Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evrem92 sence bu pik kaçtır kuzu ? alalım hemen tahminleri benim bu ay pik çok koyulaşmadı böyle oldu

Eklentiler

• 9E003270-ABEF-4842-8254-D92B892D654F.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 32
yumurtlama takip ettin mi hangi günler değerlendirdiiin aydınlat bizi
Doktora giittik kuzum klomen verdi bana geçen ay sonra gün aşırı birliktelik önerdi klomenden sonra tekrar çağırdı yumurtanın biri çatlamış bile ikinci ve üçüncü hazırda bekliyo gün aşırı ilişkiye devam dedi bizde gün aşırı yaptık yani ilk klomende kalacağımı blmiyodum yanında ek olarak duphaston hapı verdi bide

Öncelikle hayırlı olsun çok sevindim adınıza
Ben yeni katıldım bi tedavi süreciniz olmuş muydu neler kullanıldı biraz anlatır mısınız
Çok teşekkür ederim geçen ay ilk defa doktora gittik klomen verdi sonra hap bittikten sonra tekrar çağırdı gittik yumurtanın biri çatlamış dğer ikisi hazırda bekliyo gün aşırı ilişkiye devam dedi bde duphaston yazdı

Yaa ne güzel ilkte tutmuş

Tekrar hayırlı olsun sağlıcakla doğar İnşALLAH
Darısı bize olur İnşALLAH

Ama bak mesela ben yumurtaladığım zaman adet öncesi göğüslerim aşırı hassaslaşıyo adet sancıları giriyo 1 hafta 10 gün öncesinden ve adet olduğum zamanlar çok sancılı geçiyor.. ama yumurtlama olmayan aylar kahve rengi leke şeklinde sıfır ağrısız sıfır hassasiyetsiz adet dönemi geçiriyorum..bence çatlama olmasa kiste çevirse bu belirtileriyaşamadan kahve leke şeklimde olurum gibi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…