Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
@evrem92 batdaşım bak çatladı çok şükür hayırlısı olsun inşallah 😍 @iloveme bu yaptığım ilk testlerde hiç usanmadan bıkmadan bütün takıntı ve manyaklığıma rağmen bana destek olduğun için çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız. 🙏 fiona13 fiona13 senide bunalttım biraz sanırım. Sende hakkını helal et 😍 Benim test işi ilk ve sondu birdaha yapmam çünkü aşırı stres oluyorum. Artıkk Allah nasip ederse olurum anne onun dışında bir şey yapmayacağım 😂
canımm gözün aydın eğer gün aşırı yapabiliyosan test işine girme hiç derim ben 🌸 helal olsın kuzım ne demek 🥲

canımm gözün aydın eğer gün aşırı yapabiliyosan test işine girme hiç derim ben 🌸 helal olsın kuzım ne demek 🥲
Valla 6senelik evlilik birde çocuk artık totom yeniyor günaşırı erkeklere göre bir şey yokk ohh rahat onlar ama ben bu çocuk işi olmasa hatırlamam bile😂 Ammaann Allah büyüktür artık napıyım 😂

Valla 6senelik evlilik birde çocuk artık totom yeniyor günaşırı erkeklere göre bir şey yokk ohh rahat onlar ama ben bu çocuk işi olmasa hatırlamam bile😂 Ammaann Allah büyüktür artık napıyım 😂
benim de canım ya valla eşim de düşkün bi insan değil ben de o yüzden ovü aldım ama ovüde bile bazen pik göre göre amaeeen yeaa zaten olmuyo diye değerlendirmuiom bile bazen 🥶

Yaaa nasıl heyecanla okudum bütün mesajları🥰🥰 hem de nasıl hamilesin çocuk daha napsın anne ben geldim mi desin 🙈🙈 çok sevindim canım yüksek değerin maşallah tabi sağlıkla ilerlemesi önemli ama yakında keseyi bile görürsün inşallah fazla beklemeden 🥰🥰

Eveet çok heyecanlıyız tüm detayları bekliyoruz 🥰🥰

İlk gidişinzi miydi belli bir sorununuz vs var mıydı ay tüm detayları verin bize çok merak ettik biz 🥰

Hahaha boşver takma ama bence dikkatli ol artık bağışıklık sistemin zayıf olacak ve koronaya çok dikkat et özellikle ev ortamında kimseyle görüşmemeye çalışın 😔

Evet canım ben aslında yıllardır doğum kontrol hapı kullandığım için normal adetlerim nasıl olurdu unuttum.. hapsız geçirdiğim 6 7 ay oldu yani tam düzene girmemiş olabilir. Eskisi gibi çok ağrım olmuyor ama çikolata kistim küçüldüğü için diye düşünüyorum. Dediğin mantıklı geldi ama inşallah düzenli yumurtluyor ve adet oluyoruzdur yine de😔
Hemen detaylıca anlatıyorum çok teşekkür ederim 🥰

benim de canım ya valla eşim de düşkün bi insan değil ben de o yüzden ovü aldım ama ovüde bile bazen pik göre göre amaeeen yeaa zaten olmuyo diye değerlendirmuiom bile bazen 🥶
Olacak hepimizin inanıyorum inşallah. Ne kadar düşünmüyoruz desekte hep aklımızda hele bennn tam takıntılıyım sormaa😲Pik göremiycem diye öldüm

Öncelikle tüm güzel dileklerniz için benimle aynı anda mutluluğumu yaşadığınız için çok teşekkür ederim hepinize 🥰 Yüreğinizdeki tüm dilekleriniz gerçekleşsin inşaAllah 🙏🏻 Öncelikle 9 ay hapla korundum . Hapı bırakalı 1 yıl oldu tam. Annelerimizin bıraksan da o aeni 6 ay korur itemleri üzerine rahattım gitmedim doktora hiç. Sonra geçen ay gittik doktora her şeyin çok güzel olduğunu yumurtlamam olduğunu söyledi yumurtamın birinin çatladğını söyledi klomen verdi sonra klomenden somra tekrar çağırdı. Eşim de tek sana yüklemek olmaz belki bnde sorun varsa dye kendi için de test istedi her şey temiz çıktı. Vakti saati var dye düşünüyodum ben hep. Klomenden sonra günaşırı ilişki önerdi doktor ve duphaston dye bi hap verdi. Aslında ben takvime göre ovulasyon günümde önem veriyodum ilişkye sonrasında nasıl olsa olmaz dye önemsemiyodum. Meğer benim yumurtam o uygulamın gösterdiği günden sonra çatlıyomuş bilemiyomuşum tabi. Yani böyle oldu kızlar hiç bir kür tedavisi kullanmadım. İlişkiden hemen sonra duş alan birisymdir dinlediğim doktor amuda da kalksan bşey farketmez dediği için. Umarım sağlıklı ilerler bu süreç ve hepimiz beraber bebişlerimizi konuşuruz burda 🥰 Belirtilere gelecek olursak 1 haftadır kasıklarımda ağrı saplanıyodu 1 dakika sonra geçiyodu regl ağrısı gbi değildi özellikle yere eğilirken falan . Sonra göğüslermde şişme ve hassasiyet oluştu ve duygu durumum çok değişkti durduk yere snirleniyordum ağlayasım geliyordu bnde böyle oldu belirtiler ☺️

Kızlar ne durumdasınız ?
@serrabk 17.12.202017 AY
@Amanita 17.12.202014 AY
gurbetgulu16 gurbetgulu16 17.12.20203 AY
@Sevgi0817 17.12.202012 AY
Henüz olmadım ben bekliyorum 2 haftadır kasık ağrısı çektim akıntı çok fazla sırt bel ağrım var çok 3 gündür test yapıyorum tek çizgiydi bu sabah hayatlet biçizgi gördük eşimle belli belirsiz insan bakarken kör olabilir yani eğer olmazsam sabah tekrar yapacağım test 🌼❤️

Henüz olmadım ben bekliyorum 2 haftadır kasık ağrısı çektim akıntı çok fazla sırt bel ağrım var çok 3 gündür test yapıyorum tek çizgiydi bu sabah hayatlet biçizgi gördük eşimle belli belirsiz insan bakarken kör olabilir yani eğer olmazsam sabah tekrar yapacağım test 🌼❤️
hadi inşallahh :))

İnternetten alıdıgım ovulasyon testinin yarısı bozuk cıktı malesef bugünde yumurtlama günüm test yapamadım acaba eczaneden alsam ne kadardır
Canım hangi siteden aldın benim aldıklarıma bozuk çıktı 30 tane almıştım 12 tanesi bozuk çıktı aradım konuştum yenisini gönderdiler

X