Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Eki Görüntüle 2741851
Tüpleri de aciyormus canım denesene bu ay
Ya ben tüpler de tıkanıklık varsa bunun bir müdahale haricinde herhangi bir ilaçla yiyecek içecekler kürleaçılabileceğine inanmıyorum hafi hormondor şudur budur Bi şeyler deniyoruz ama bazı şeylerin fazlası zarar gerçekten kaş yapalım derken göz çıkarmayın dikkat edin bence

Nasıl yani kuzu benim testlerde çatlamış görünüyor ama çatlamıyor olabilir mi🤔 ya bence benim büyümesi ile ilgili sıkıntı vardı bilmiyorum okudun mu daha önce yazdıklarımı ama bende ins direnci çıktı 5 e yakındı değerim hatta o ara ben lh testlerinde doğrudüzgün pik göremiyordum tam koyulaşmadan siliniyordu testler. Doktor da yumurtlamayı bozar demişti bence kalitesi de iyi değildi işte en son 2 ye düşürmüştüm zaten ilaç içmeye başlayınca testte pikleri görmeyi başladım. Doktor da zaten düşürmeden tedaviye başlamam demişti öyle başladı. İncir reglde yemeye başlayım günde 1 tane yesem yeter heralde di mi
Geçen ay biz hiç aksatmadan incir ve havuç kürü yaptık eşimle. Keçiboynuzu kürü de.. Yok kuzum yok olmadı olmadı.. Bu ay hiçbişey yapmadım o yüzden. Bi de incir zaten yumurtası gelişmeyenlere tavsiye ediliyor. Biz ilaç kullanıyoruz. Bu sefer daha da büyütür ters etki yapar diye bi daha denemedim ben.

Ya ben tüpler de tıkanıklık varsa bunun bir müdahale haricinde herhangi bir ilaçla yiyecek içecekler kürleaçılabileceğine inanmıyorum hafi hormondor şudur budur Bi şeyler deniyoruz ama bazı şeylerin fazlası zarar gerçekten kaş yapalım derken göz çıkarmayın dikkat edin bence
Yapanlar varmış ne bilim öyle yazıyorlar valla ne kadar doğru bilemem ama çok okumuştum minseo minseo prolaktin yükselme eğilimi varmış yapmasın bence de

Kızlarımmmm ne durumdayız ?

@Kivircikkhatun 11.12.20203 AY
@Zeymuss0103 12.12.20208 AY
@Asyaa561 12.12.202017 AY
@kumral_27 13.12.202014 AY
@peygambercicegikokusu 14.12.202012 AY
@esraa92 14.12.20205 AY
@ipek_annesi 15.12.202024 AY
marymine marymine 15.12.20209 AY
@ciklettt 15.12.202025 AY
@bitkiselhayat 15.12.202024 AY
Merhaba canim benim iki gündür gelen giden yoktu bugün hafif karin agrim var ve afedersin ama pembe kahve arasi bi lekelenme yasadim az once reglim gelmedi ama niyeyse artik bilemiyorum umutluydum aslinda ☹️

Geçen ay biz hiç aksatmadan incir ve havuç kürü yaptık eşimle. Keçiboynuzu kürü de.. Yok kuzum yok olmadı olmadı.. Bu ay hiçbişey yapmadım o yüzden. Bi de incir zaten yumurtası gelişmeyenlere tavsiye ediliyor. Biz ilaç kullanıyoruz. Bu sefer daha da büyütür ters etki yapar diye bi daha denemedim ben.
Evet doğru canım olacağı varsa oluyor ya

Kızlar şu pozisyon işinden laf açılınca çevremde o kadar çok hiç yatmayıp hemen duşa kalktığım ay hamile kaldım diyen.. bizler çok stres yapıyoruz bende öyle mesela ay az mı durdum ay ayağımı az daha mı dikseydim şu pozisyon mu olsaydı cart curt... aslında nasip olunca ilk boşalma anında yolu tutan tek sperm görüyor işi ama gelde anlat bu kafalara🤷‍♀️😂
Biz de hep konuşuyoruz eşimle. Yaa çok komik şeyler aslında, tutacağı varsa damlasından tutar. Tutmayacaksa amuda kalksan ne fayda diyoruz 😁 ama yine de bi umut her yolu deniyoruz işte napalım

Şimdi bişey dicem çok komik olcak ben yine matematik üzerinden anlatayım 😂 90 derece dik açı ile olduğu zaman spermlerin ulaşma olasılığı ve hızlı gitme olasılığı daha yüksek ama 45 derece gibi eğimli açılarda akış hızı yavaşladığı için daha yavaş gidiyor. Yani ters pozisyon ve üstte olan durum daha etkili bence de 😂
Hıh şimdi her denemede aklıma bu gelir 90 derece ayarlamaya çalışırım ben 😂😂

Kız yeminle bak hiç akmadı. Genelde biz yatarken yaparız ki ben sabaha kadar kalkmam bi daha. Yine de akar yattığım yerde. Bu sefer gece vardiyasında diye gündüz yapıyoruz mecburen. Hemen kalktım 5 dk sonra. Ve bir sürü alışveriş yaptım yürüdüm bi damla akmadı 😁 var bi keramet dayanın ve deneyin 💪😂
Denedik bacım denedik 😂😂😂

Keşke öyle olsa ama içimden bir ses öyle değil diyor sanki bir problem var gibi çözemedim
Sen geciktiğinde doktora gittin mi acaba canım ya gittiysen ne dedi doktor
Gittim canım 30 Kasım'da undan gittim ve o gün regli oldum 15 16 kasım yumurtlamaydi aslında normal regli günümde olmuşum ama ben pek bilmediğim için bu konuları sonradan anladım 😂 pembe akıntı geldiyse yerleşme olabilir bence 2 gün sonra test yap

X