Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evet hergün ölüm gün aşırı bile zor oluyor ama napalım minnakları görmek için canla başla çalışmaya devam
Evet valla öyle zor şartlar altında çalışıyoruz
Dün ilişki olduysa yarın olsun bence. Çatlama için yarın daha garanti olur canım
Evet eşim de rahatsız ya ondan yarın olsa daha iyi gibi sanki emin olamadım
Valla artık aklımız direkt öyle çalışıyor hangi şekilde daha iyi olur dşye başka bir şey dişünemez olduk

Öyle denedik ama çıktığı an hepsi sanki geri akıyor gibime geliyor benim böyle geri akipta hamile kalan varmı acaba

Bel fıtığı olma keyffff

İlk fışkırmada giden gidiyor zaten dışarı çıkan vajina girişinde kalan meni vs. Oluyor hepimizde çıkıyor yani canım
Deli gibi bunu arastiyorum bu arada kızlar size birşey soracağım dün bir yazı okudum diyordu ki 21 günden az 35 günden fazla regliniz geldiyse o ay yumurtlama olmamıştır yazıyordu

Deli gibi bunu arastiyorum bu arada kızlar size birşey soracağım dün bir yazı okudum diyordu ki 21 günden az 35 günden fazla regliniz geldiyse o ay yumurtlama olmamıştır yazıyordu
Benim yumurtlama görmediğim aylar da aynı günümde oluyordu hep acaba neyle ilgili bu 21 den az ya da 35 ten fazla olayı

Benim yumurtlama görmediğim aylar da aynı günümde oluyordu hep acaba neyle ilgili bu 21 den az ya da 35 ten fazla olayı
Öyle okudum arıyorum bulamadım bulursam atarım. Acaba vücut yumurtlama bekliyor olmayınca geç te olsa regli mi oluyor senin regli uzun değil miydi canım

Boşansın o zaman Allah allah neden evlenmiş böyle erkeklere deli oluyorum ya kadının gençliğini ziyan ediyorlar böyle diyen erkek net sevmiyordur karısını bi insan sevdiği insanı ister yani
Ya bende anlam veremedim 3 seneye yakın evliler sürekli oyun oynuyor adam evde. Arkadaşım da konuşmaya çalıştığında ben sana evlenmeden önce de söyledim çok düşkün değilim diye demiş

İnş Rabbim den tek duam hayırlı sağlıklı bir evlat

Ya bende anlam veremedim 3 seneye yakın evliler sürekli oyun oynuyor adam evde. Arkadaşım da konuşmaya çalıştığında ben sana evlenmeden önce de söyledim çok düşkün değilim diye demiş
yanlıs anlamayında adam kadınlardan hoslanmıyo olabılırmı varya oylelerı

Öyle denedik ama çıktığı an hepsi sanki geri akıyor gibime geliyor benim böyle geri akipta hamile kalan varmı acaba
bizde o şekilde deniyoruz eşim bi 5-10 dk üzerimde duruyor çekilmiyor sonra hemen bacaklarımı yukarı kaldırıp yastığı iki kay kıvırıp belimin altına koyuyor inidriyorum bacaklarımı belim eğimli duruyor böyle yarım saat bekliyorum bazen de bu şekilde kalıp sonra yatıp üzerime güneş doğmadan kalkıyorum duş için hiç sabahlamadım kızlar öyle çok günahmış üzerimize gün doğmaması gerekiyormuş

Ben duş almıyorum bilerek Allah gunahimizi affetsin sabah kalktıktan sonra alıyorum bu ay hep öyle yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…