Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydınn evrem92 ovulasyon testim 2 gündür silik çıkıyor ama dün doktor 19mm 2 tane yumurta var dedi buna yorumun nedir
Buna yorumum yok tabiki ben labaquick kullanıyorum bu zamana kadar beni hiç yanıltmadı doktordan tasdikli bünyeyle mi lh hormonuyla mı testle mi alakalı Allah bilir artık

ay canımmmm galiba hamilesin yaa çok tebrik ederimmm allah tamamına erdirsinn ne güzel bir haberr. belirtin varmı
Ayy şu an düşüp bayılabilirim heyecandan çok teşekkür ederim kasıklarıma bıçak saplanır gbi sancı girip çıkıyodu 1 haftadır bide göğüslerimde şişlik ve acı vardı

Eki Görüntüle 2741802 Kızlar ilk defa test yaptım ikinci çizgi silik gbi ama var şu an aşırı heyecanlıyım sizce hamile miyim
Bence çizgi baya belirgin hayalet mayalet değil testin içindeki açıklamaya göre silik olanlardan yani pozitif adet gecikmesi de olmuştu değil mi sizin? Ay hadi kan verin merak ettik sağlıkla ilerlesin inşallah

Allahım inşaAllah ya çok teşekkür ederim evet 4 gün gecikti
12 ayın sonunda mucize ben burdayım diyor, çok çok sevindim inan ki sağlıkla ilerlemesi için dua edeceğim özellikle bu kadar uzun bekleyip haberini aldığım arkadaşlarım için çok daha başka seviniyorum kanını ver sonucunu al soru cevap istiyorum senden

Sağlık ocağı bazen ertesi güne de çıkarabiliyormuş diye okudum ama tabi şehre ve o yere bağlı ama imkanınız varda özel hastanelerde çoğunlukla 2 saate falan çıkıyor
evet bizim sağlık ocağı da öyle perşembe günü kanlar dış merkeze gönderiliyor sonuçlar pazartesi çıkıyor

Kesinlikle ben de çok mutlu oluyorum böyle uZun süre bekleyip sürpriz olunca inşallah hayırlısıyla devam eder çok heyecanlandım ben bile P peygambercicegikokusu

Kesinlikle ben de çok mutlu oluyorum böyle uZun süre bekleyip sürpriz olunca inşallah hayırlısıyla devam eder çok heyecanlandım ben bile P peygambercicegikokusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…