Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yok tatlım daha o aşamaya geçememiş :KK70:

bana çatlamamış gibi geldi bugunde pik gibi sanki:KK70:
Öyle mi diyorsunuz ya 😱 ben o en koyu halinden silikleşmeye başladığı için hep çatlama diye düşünüyorum 😱 anam benim yumurtalar çatlamıyor mu acep 😱 o zaman ama ultrasonda çoklu kist vs olurdu dimi kızlar ? Belki de ben çatlamayı değerlendirdim sanıp değerlendiremiyorum ay napıcam şimdi sizce bugün mü olsa ilişki yarın falan mı 🙄

Öyle mi diyorsunuz ya 😱 ben o en koyu halinden silikleşmeye başladığı için hep çatlama diye düşünüyorum 😱 anam benim yumurtalar çatlamıyor mu acep 😱 o zaman ama ultrasonda çoklu kist vs olurdu dimi kızlar ? Belki de ben çatlamayı değerlendirdim sanıp değerlendiremiyorum ay napıcam şimdi sizce bugün mü olsa ilişki yarın falan mı 🙄
ıkı gundurmu pik? mesala benım ıkı gun kalıp sılıklesıyodu belkıde yarın çatlıcak

canım çatlamasa hep pik çıkar bi de kist olunca regl olamıyorsun, senin çatlaması belki bi tık daha zor oluyordur çok büyüdüğü için ya da çikolata kistinden kaynaklı yarına ya da akşama daha silik çıkar muhtemelen

12 ayın sonunda mucize ben burdayım diyor, çok çok sevindim inan ki sağlıkla ilerlemesi için dua edeceğim özellikle bu kadar uzun bekleyip haberini aldığım arkadaşlarım için çok daha başka seviniyorum :KK200: kanını ver sonucunu al soru cevap istiyorum senden :KK36:
Yaaa şu an sarılmak isterdim güzel düşünceleriniz için ne dyeceğimi blmiyorum iyi ki varsınz iyi ki 💕

ıkı gundurmu pik? mesala benım ıkı gun kalıp sılıklesıyodu belkıde yarın çatlıcak
Benim de genelde iki gün pik oluyor ama bu üç gün oldu o zaman nerdeyse 🙄 ama dünkü ciddi anlamda hepsinden koyuydu yani ben o yüzden baya yükseldiğini ve dün pik olduğunu düşünmüştüm. Şimdi de pik geçti hormon seviyesi azalıyor diue düşünüyordum hep 🤷
canım çatlamasa hep pik çıkar bi de kist olunca regl olamıyorsun, senin çatlaması belki bi tık daha zor oluyordur çok büyüdüğü için ya da çikolata kistinden kaynaklı yarına ya da akşama daha silik çıkar muhtemelen
Evet canım doğru yani şimdiye kadar aksamadı reglim çok şükür. Dediğin gibi bu sefer çok erken pik görmüştüm belki de onla alakalı anlayamadım gitti 🤷
ben gun asırı deneyemedım hıc ya sankı kaççakmış gıbı her gunu değerlendırıyorum ama gun aşırı daha sağlıklı sanırım
Ben gün aşırı da denedim her gün de denedim ama her gün baya zor oluyor bize doktor da gün aşırı demişti 🙄

Benim de genelde iki gün pik oluyor ama bu üç gün oldu o zaman nerdeyse 🙄 ama dünkü ciddi anlamda hepsinden koyuydu yani ben o yüzden baya yükseldiğini ve dün pik olduğunu düşünmüştüm. Şimdi de pik geçti hormon seviyesi azalıyor diue düşünüyordum hep 🤷

Evet canım doğru yani şimdiye kadar aksamadı reglim çok şükür. Dediğin gibi bu sefer çok erken pik görmüştüm belki de onla alakalı anlayamadım gitti 🤷

Ben gün aşırı da denedim her gün de denedim ama her gün baya zor oluyor bize doktor da gün aşırı demişti 🙄
evet hergün ölüm gün aşırı bile zor oluyor ama napalım minnakları görmek için canla başla çalışmaya devam:halay::anne::KK76:

Dışarıdayım yürüyorum ve şu yazıyı okurken ağlıyorum rabbimden tek isteğim bu hayırlısı sağlıklı bir evlat eğer uzaksa yakınıma göndersin evlat peygamber ağlatmış derler ya nasıl da doğru teşekkür ederm çok güzel söylemişsin az önce eşime de söyledim oda ben seni damızlık diye almadım dedi hayırlısı olsun hayat bizim dedi
Bak ne güzel esin senin destekçin onemli olan da bu zaten saglik sıhhat yerindeyse her hangi bir sorun yoksa illaki zamanını bekliyor bebis ben 2 buçuk yıl bekledim eltim 8 yil bekledi 4. Tup bebek denemesinde hamile kaldı yani 2 sene bize cok geliyor ama yıllarca kalamayanlar var Rabbım seni de çok bekletmesin guzelim insallah mutlu haberlerini aliriz en kısa zamanda hayırlısıyla tabi ki😊🥰
2,5 sene dile kolay di mi? Ama şimdi evladın yanında çektiğin tüm sıkıntılara değmiş🙏
Aynen cnm sabrın sonunu selamete çıkaran Rabbıme şükürler olsun . Bir şey yasiyorsak illaki sebebi var ni yerlerden sinaniyoruz bak ne güzel sen de farketmissin bu surec beni manevi olarak geliştirdi diye demekki yasaman gerekiyormuş bunları Rabbım tez zamanda guzel haberini almayı nasip etsin bizlere de hep dua ediyorum sizlere 😊😘
Eki Görüntüle 2741802 Kızlar ilk defa test yaptım ikinci çizgi silik gbi ama var şu an aşırı heyecanlıyım sizce hamile miyim
Hamilesin cnm tebrik ederim kan testiyle kesinleşir insallah Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍😊😊

Dün ilişki olduysa yarın olsun bence. Çatlama için yarın daha garanti olur canım

Kızlar yaa aklıma bişey geldi 😂 (bunu ilişki esnasında düşünmek içler acısı bi durum). Kusura bakmayın lütfen biraz açık olacak ama faydalı olacağını düşündüğüm için sizinle paylaşmadan edemedim.
Ben hamile kalmak için en iyi pozisyonun bacaklar omuzda olduğuna karar verdim. Tam o esnada hem kalça yukarıda oluyor hem de bacaklar. Ve bir süre öyle bekleyip sonrasında da yastıkla destekleyebilirsiniz. Ama spermlerin de daha ileriye ve kolay gideceğini düşündüm. Biz geç kaldık tabii ama yumurtlama sürecinde olan arkadaşlar değerlendirsin bence. Tekrar kusura bakmayın valla utandım ama zafere giden yolda her şey mübah 🙈😂

Kızlar yaa aklıma bişey geldi 😂 (bunu ilişki esnasında düşünmek içler acısı bi durum). Kusura bakmayın lütfen biraz açık olacak ama faydalı olacağını düşündüğüm için sizinle paylaşmadan edemedim.
Ben hamile kalmak için en iyi pozisyonun bacaklar omuzda olduğuna karar verdim. Tam o esnada hem kalça yukarıda oluyor hem de bacaklar. Ve bir süre öyle bekleyip sonrasında da yastıkla destekleyebilirsiniz. Ama spermlerin de daha ileriye ve kolay gideceğini düşündüm. Biz geç kaldık tabii ama yumurtlama sürecinde olan arkadaşlar değerlendirsin bence. Tekrar kusura bakmayın valla utandım ama zafere giden yolda her şey mübah 🙈😂
Bende 2 gündür deniyorum onu ama çok acıyor o ne öyle kızlar zor dayaniyorum valla 😂

Utanma burası gebelik topiği her şeyi konuşuyoruz mecbur 😂 ve ben o pozisyondada akanların yine akacağını düşünüyorum hsjsjdj Ve acıyooo

ben bıyerde yan durusunda etkılı oldugunu duydum. ama dediğinşzde mantıklı evet

X