Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım çok üzgünüm haklısın sen kendi üzüntünün yanında ona da üzülüyorsın muhtemelen. Kullandığı ilaçlar veya psikolojik durumu isteksizlik yapıyor olabilir. Ama çözüm odaklı olmak lazım. Cinsellik sadece çocuk için de değil. İlişkinin bağlılığın sürmesi için kuvvetlenmesi için çok önemli. Şu an çocuk olsa da sizin iletişiminiz böyle olursa o çocuk da sen de mutsuz olursunuz, önce iletişiminizi kuvvetlendirmeye çalışın birlikte keyifli aktiviteler yapmaya çalışın orta yolda buluşmaya çalışın tabi ki tek kişinin çabasıyla olmaz bu işler onun da farkındayım. Sen de ona bir adım gideceksin o da sana gelecek. Umarım güzel bir yolunu bulursunuz canım sıkma canını sen canını sıktıkça düzelmez ki, sana da bir faydası yok bu üzüntünün. Belki bir yardım almayı önerebilirsin sıcak yaklaşır mı bilmiyorum ama

İnan ki o hastalandığında ben daha çok korktum o her zaman sakin kalıyor her şeyde, ben onun yerine de düşnüyorum,benim de psikolojim ondan aşağı kalır değil yaşadıklarım çok ağırdı , hala daha ağır durumların içerisimdeyim ama bana anlatmadıkça bende çare bulamam kendimi de yer bitiririm

Yalnız olmadığıma eminim ne yapmalıyız bilmiyorum o yüzden yazdım buraya da, bana aceleci diyor onun yaşı 36 benim 28 , ve ben çok hasta bir insanım hamileliği göze alıyorken onun çaba göstermemesi tüm suçu üstüme atması zoruma gidiyor,

Canım sizin öncelikle destek almaya ihtiyacınız var gibi duruyor. Diyelim ki çocuk oldu. Eşinin tavrı değişmezse senin psikolojin ne olacak? Tek başına mı mücadele edeceksin? Önce gebelik sonra bebekle eşinin ilgisizliğiyle ne kadar dayanacaksın? Yazık değil mi sana da?

Buna cok üzüldün ama sen direncli ol onu sevdiğini soyle biraz daha ilgilen onunla biliyorumki yapiyorsundur ama biraz daha cox bu yawadiklariniz seni sevmediyinden değildir sadece mutaka piskologisi bozulmuwdur

Merhaba canim Eskiden bizdede oyleydi ama yumurlama doneminde doktorum sık sık ilişkiye girmemiz gerektiğini soylediyinder beri her gun istiyor sanirim cocuk olmasini cook istiyor

Şimdi yumurtlamamı var demek oluyor bu ? Yoksa silikleşincemi yumurtlama gerçekleşti demek? İlk defa ovü kullandım. Ben bu gece çatlama ipnesi yapacaktım, cuma günü aşımala yapılacaktı
Şuan yumurtlama demek oluyor canm yumurtlama bi kaç günde sürebilir 24 saat de sürebilr bugünle 3 gün degerlendr canım sen test yapmaya devam et bu pik siliklestiginde yumurta çatlamış demektir ama doktor kontrolundeysen yinede doktorunla görüş canm sansa bırakma inşallah hakkında hayırlısı canım

Bu Gece 12 de acile gidip çatlama ğinesi yapacam, doktor kendin yap dedi ama beceremem, eşimden rica ettim oda yapamam korkarım dedi.
Dün ilişki oldu, aşılama olacağı için şu an eşim perhizde, anlayacağın gerisi şansa kaldı.
İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Inwallah

Hayırlısı canım

Yaa hayırlısı rabbim büyük olsun bakalm bugün olmasada yarını ve sonraki günüde degerlendirenycekmisiniz

Canım eşinin çook istemesine ben de çok sevindim de @venushatun28 un durumu farklı dikkat edersen.
Ben ona moral olsun diye soyledim aslinda benimde eskiden durumum oyleydi ewim yanima yanawmiyordu bana daha sen cocuksun cocugu napican diyordu ve ben deprestona duwtum bunun benim icin ne kadar kotu oldgumj anladi sonunda ve bana yardimci oldu wimdi benden cok istiyor soyledigim oki cocugu olmasini cok isdiyor beni degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…