Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Inşallah dedğiniz gibi bende öyle yazarım ben de de pko var Rabbim kucagimizi boş bırakmasın

Rabbim dualarimizi kabul etsin burada son listemiz alinmiş ve hepimiz hamiş olarak yeni listeye sıralanalim sonra doğum tarihini paylaşırız bir birimize inşallah

Inşallah dedğiniz gibi bende öyle yazarım ben de de pko var Rabbim kucagimizi boş bırakmasın

İnşallah kızlar
Sizlerin hamile haberini en erken zamanda alacağımızı hissediyorum.

Amin inşallah size bir tedavi uygulandimi acaba pci için adetlern düzenimi?
Evet adetim düzenli her ay oluyorum çok şükür ovulasyon olmuyordu bende ve doktor yumurtalari uyarici ilaçlar verdi bu ay 1 tane büyüdü ve çatladi yani ovulasyon oldu şükür şimdi bekleyişdeyim. Aslinda aşılama yapicaz diye düşünmüştük ama doktor bu ay beni sadece bunlari yaptirarak yolladi

En başından beri mi böyleydi yoksa sonradan mı oldu

Anladm bendede söktürücü kullanmasam hic regl olmam ama sokturucu ile regl olunca bittikten 7 8. Gün yumurtlamam olur hemen ne garip demi herkesde değişik belirtiler rabbim şifa versin inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamiş kalırsın

Canım sen bu aymı yumurta uyarıcı ilaç kullanmaya başladın? Çatlatma iğnesi kullandın mı?

Hayir iğne kullanmadım. Adetin 9 günü 1 tane muymuş 10 gün ilişki yaşa dedi ve 11 gün gel çatlamış mi bakariz dedi 11 gün gittim çatlamış artik bir sonraki ay hamilelik testi ile gelirsin bana dedi
İlk defa yumurta geliştirici ilaç kullandıysan ve doktor tamam çatlama olmuş dediyse bu ay senden bu güzel haberi alacağımıza inanıyorum

Kızlar bugün adetimin 12. Günü kasıklarımda ve alt karın bölgemde ağrı var. İlişki sırasında da hafif ağrım oldu. Şeffaf akıntı başladı ama çok az. Sizce bunlar yumurtlma belirtisi mi? Bugünkü ovulasyon testimi ekliyorum. İlişki sırasında ağrı olunca enfeksiyon mu var diye korkmaya başladım ama daha önce olduğunda aşırı akıntı ve kaşıntı yapmıştı şimdi yok

Eklentiler

• IMG_20200923_142256.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…