Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım zaten yormamak adına o kadar kısa tutuyoruz ki , e bari şu zamanları değerlendirelim zatem sperm sayısı da az ihtimalimiz zaten düşük bunları o benden daha iyi biliyor,tüp bebek istesem onu da istemiyormuş, Bilmiyorum ki hiç sormadı öyle bir şey doktora kaç kere dedim sor, ama asıl o ilaçlar daha iyimiş damarlarını açıyor,
Valla kuzum onu da anlamak lazım ağır bişey yaşamış ölüm korkusu psikolojisi çok zor ama malesef cinsellikte eşlerin arasında çok önemli yoksa evliliğin bi anlamı kalmıyor çok sıkıntılı bi durum :KK43:

Söyledim testlerimi de görüyor ortada tapmıyor istemiyorum da demiyor keşke istemiyorum dese o zaman bende bilirim gerçek niyetini 1 ay yaşamasak özel şeyler aklına gelmez , sırf çocuk için yapmadığını düşnüyorum ben artık
canım benim de seninle hemen hmeen aynı durumlarım. bende doktorlar ilişki sıklığına da takılıyor eşimin yapısı böyle. ben de artık saldım ve sadece o istediğinde olucağı kafasından çıkması için o yanaştığında da artık ben kaçıyorum ben zaten inadımdan yanaşmıyorum olursa ovü döneminde bir ilişkiyle falan olur benim. tek atımlık kurşunum var anlıycağın:110:

canımm çok güzel pik maşalllah 🧿 şans seninle olsun testin markası ne
Ayy inşallah teşekkür ederim, bu ay bi umudum var🙏
Test bu canım toptan internetten aldım çinden geldi
20200923_212923.jpg

Son düzenleme:
BEN iyi değil bat arkadaşım, bugün çift çizhi gördüm ovülasyonda akıntı da geldi karnım da ağrıyor sağ taraf , ama eşim bırak çocuk yapmayı yanıma bile uğramıyor, istiyorum diyor ama yok, hadi sevgiyle aşkla yapalım diyorum ına da yok ovülasyon gününde olsun bari yapalım yok, benim kocam beni sevmiyor bence benden çocuğu olsun istemiyor , insan karısını arzular, habire yorgunum diyor seksi olmaya çalışsam konik olmuşsun deyip gülüyor, ne yapıcam bilmiyorum olmuyor vazgeçeyim en iyisi aylar sonra ilk kez ovülasyon gördüm
Ya öyle düşünme kuzum. Belki canı sıkkındır bişeye. Konuşmayı denedin mi?

Polikstk over var bende adet söktürücü kullanmadığım takdirde olmuyorm onuda gebelik olmadığından emin olduğun zaman alıp içip oluyorm bu yüzden de zaten farkli tarihlerde oluyorum ama yumurtlama görüyorum yumurtam catliyorda nasıl katılıcam peki size 😔
Sohbetlere katılırsın işte. Açılırsın. Keyiflenirsin hem biraz.

İnsan bence en güzel vasıf anne baba olmak, kazanabileceği en güzel başarı bu, iyi bir grafiker olmak ona sadece para kazandırı ama iyi bir baba olmak ona dünyaları kazandırır, benim verdiğim önemi vermiyor , çabaladığını görsem hiç böyle hissetmem gitmiş içeride dizi açmış elinde telefon okey oynuyor boş insanlar gibi, ben başka odadayım farkında bile değil gelip bir şey bile sormuyor ve ben hiç bir şey yapmadım, evde oturuyorum temizlik yapıyorum yemek yapıyorum bütün gün,alışveriş yapmıyorum para harcamıyorum ne istiyor benden daha napabilirim ki
Ne desen haklısın 😔 ama bu durumları konussan keske, ne ıstedıgını soylesın o da... Boyle tek basına kendını yıprattıgınla kalacaksın

X