Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Tamam ama ona kahkahalarla cevap yazmak uygun drğil şu an. Sen de yaşamışsın bu durumu. Sana öyle cevap verilse üzülmez misin?

Yaa hayırlısı rabbim büyük olsun bakalm bugün olmasada yarını ve sonraki günüde degerlendirenycekmisiniz
Yok değerlendiremiyeceğiz çatlama iğnesinden 36-40 saat arası yani cuma günü aşılama yapılacak.
Aşılama yapılması için erkek en az 2 gün en fazla 5 günlük bi perhizde olması gerekiyormuş

Cok afedersiniz canim ben uzgun emoji atmiwdim sen wuan kahkaha dedinde simdi baktim yalniw gelmiw zaten benim yazdiklariminda kahkada aticak bi yani yok

Yok değerlendiremiyeceğiz çatlama iğnesinden 36-40 saat arası yani cuma günü aşılama yapılacak.
Aşılama yapılması için erkek en az 2 gün en fazla 5 günlük bi perhizde olması gerekiyormuş
Aa allah allah bu kötü olmuş ama rabbim büyük olsun bakalm canm vardır bundada bir hayır

Rabbim hepimizin gonlumuze versin insallah abla sabretmemiz gerek bu isler sabir ister

Aa allah allah bu kötü olmuş ama rabbim büyük olsun bakalm canm vardır bundada bir hayır
Aşılama işlemleri böyle yapılıyor kaçırdığım bişey yok sanırım. Doktorların dediğine göre Normali bu. Her aşılama yapacak olan bu süreçten geçiyor. Umarım siz bu sürece geçmeden bebeğiniz gelir.
Sizin bat bilgileriniz yok, siz ne zamandır istiyorsunuz?

Aşılama ve tüp bebek ile ilgili hic bir bilgim yok canm öyleyse doğrudur elbet ne desem yalan olur cnku doktor öyle dediyse tabii öylede kacirdignz birşey yoktur ben yanls anlasilip korkutmaym sizi ben ovulasyon ile ilgili bilgi vermek istedm sadece .inşallah canım ama olurda aşılama olması gerekse bende size yazar bilgi alırım süreç nasıl diye . Evet bat yok benim cnku regl tarihin yok benim malesef söktürücü ile regl okuyorum malesef 2 yıllık evliyim 2 yıldır korunmasız deniyoruz ama nasip olmadı pco var bende

Bi doktorum bana dediki;
"Ayşe sende hiç bir sorun yok hatta herşeyin hormonların çok yerinde ve bu durumda ben sana ilaçta yazamam bekleyeceğiz, deneyeceksiniz, gereksiz ilaç veremem dengen bozulur. Ama bi pkolu v.s olsaydınızın en azından sebebi bilmiş olurduk ve ilaçlar yardımı ile hamile kalmanız daha kolay olurdu" diye konuştu.
İyi bir doktorla Tedavi ol en yakın zamanda yavrunuz gelir inşallah. Pkoluydum hamile kaldım diye yazanları hergün burda okuyorum.

Ne mutlu hic bir sorun yoksa stresden uzak dur akışına bırak allahn iznyle zamanı var olur elbet dualarima sizide aldm insallah doktora gttm canm 1 yıl doğum kontrol hapı verdiler saçma sapan hormonlarmla oynandi sonuç sıfır ben adet söktürücü olmadan adet olamıyorum tek sorun bu malsf inşallah dua edin bende güzel haberler vereym bir gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…