Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Konuştum çok konuştum defalarca anlattım anladı gibi yapıyor ama anlamıyor, kafasına takıyor her şeyi ama benimde bir sürü sıkıntım var insan karısının sevgisiyle aşmaya çalışır bunları, ama benden uzak duruyor aksine, bilmiyorum ne yapmalıuım

Tartışma olmadan güzel güzel konuşup halledebilirsin. Eşiniz sizin kadar bilgili değildir paylaşın sizde bak bunu öğrendim yumurtlama günleri önemli falan gibisinden

Evet birde başka doktorlarda denedm hic biri başka birşey yok diyor hayırlısı bakalm insallh güzel haberler veririm önümüzdeki ay
İnşallah cnm belki bu ay da Baska yumurtan olmustur, gec dollenme olur.. Umudunu kaybetme hıc.. Ama dedğim gibi yumurta kalıtesj artırıcı takvıyler al

İnşallah cnm belki bu ay da Baska yumurtan olmustur, gec dollenme olur.. Umudunu kaybetme hıc.. Ama dedğim gibi yumurta kalıtesj artırıcı takvıyler al
Bitkisel çok övülen bir urun aldım bakalm yarın baslycam insallh raglda olablyormusum onunla inşallah etrafında bi kaç kişi hem regl düzenledi hem hamile kaldı bu urun sayesinde bende bitkisel naslsa deneym dedm bakalm insallh vesile olur şifa olur

İnşallahh canm, güzel niyetlerle, besmele ile kullan, şifa olsun inşallah

Öyle düşünme dur hemen, ne zamandır davranışlarında değişiklik hissediyorsun, işinde yasadıgı Bı olumsuzluk vardır belkı senın bılmedıgın
İnsan bence en güzel vasıf anne baba olmak, kazanabileceği en güzel başarı bu, iyi bir grafiker olmak ona sadece para kazandırı ama iyi bir baba olmak ona dünyaları kazandırır, benim verdiğim önemi vermiyor , çabaladığını görsem hiç böyle hissetmem gitmiş içeride dizi açmış elinde telefon okey oynuyor boş insanlar gibi, ben başka odadayım farkında bile değil gelip bir şey bile sormuyor ve ben hiç bir şey yapmadım, evde oturuyorum temizlik yapıyorum yemek yapıyorum bütün gün,alışveriş yapmıyorum para harcamıyorum ne istiyor benden daha napabilirim ki

Canım eşin sanırım kalp ameliyatı olmuştu di mi? Kullandığı ilaçlar isteksizlik yapıyor olmasın

Tartışma olmadan güzel güzel konuşup halledebilirsin. Eşiniz sizin kadar bilgili değildir paylaşın sizde bak bunu öğrendim yumurtlama günleri önemli falan gibisinden
Söyledim testlerimi de görüyor ortada tapmıyor istemiyorum da demiyor keşke istemiyorum dese o zaman bende bilirim gerçek niyetini 1 ay yaşamasak özel şeyler aklına gelmez , sırf çocuk için yapmadığını düşnüyorum ben artık

Canım eşin sanırım kalp ameliyatı olmuştu di mi? Kullandığı ilaçlar isteksizlik yapıyor olmasın

Evet canım zaten yormamak adına o kadar kısa tutuyoruz ki , e bari şu zamanları değerlendirelim zatem sperm sayısı da az ihtimalimiz zaten düşük bunları o benden daha iyi biliyor,tüp bebek istesem onu da istemiyormuş, Bilmiyorum ki hiç sormadı öyle bir şey doktora kaç kere dedim sor, ama asıl o ilaçlar daha iyimiş damarlarını açıyor,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…