Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ah inşallah tatlım benim

Aa bunu da bilmiyordum bak sadece lh/fsh 2 den büyükse pco şüphesi diye biliyorum kalitesini düşürdüğünü bilmiyordum benim fsh 4,93 lh 5 birbirine çok yakın sayılırlar
Benimde lh yuksek cikiyo bazen bazende fsh 9a vurunca oda 8.9 falan oluyo fsh dusunce lh yuksek kaliyo

Çok sevindim canımmm kan testinden sonra süreci soru cevap ile anlatır mısın bize de
Tabiki ilovecim anlatırım iki gün önce sabah idrar testi yaptım iğnenin 15.günü silik bile çizgi yoktu beta 8 çıkmıştı bugün 17.günü iki çizgi pazartesi tekrar kan verip cevaplarım

Tabiki ilovecim anlatırım iki gün önce sabah idrar testi yaptım iğnenin 15.günü silik bile çizgi yoktu beta 8 çıkmıştı bugün 17.günü iki çizgi pazartesi tekrar kan verip cevaplarım
Canım kasıkta batma yazmışsın da bıçak saplanır gibi bir batma mi ?

Bendee Benimde fsh 5 lh 12.96 demek ki kalitesiz oluyorr
Canım aslında kalitesiz demek değil de yumurtalıklarda bir sürü inci gibi yumurta dizili olduğu için kaliteli yumurtlamyı engelliyor demek istedi. Bende yumurtlama testinde pik ve çatlamayı görünce doktor yanıldı gayet de yumurtladım diye düşündüm ama kalitesiz oldu ve boş gebelikke son buldu. Artık daha dikkatli olmak zorundayım minseo

Kızlar selam , yumurtalama olmasada adet olunuyormuş.Ben bunu bu yaşımda ilk defa öğrendim Yani adet oluyoruz bende içerde herşey normal diye düşünürdüm hep , doktora gitmeden bu işi nasıl halledebiliriz.Bu ovulasyon takibi yeterli mi acaba ?

Eklentiler

• F5373524-CF7C-4597-874D-47718F33A562.png
    365,2 KB · Görüntüleme: 37
canm yumurtan olgunlaşmazsa LH yükselmez bunu da testte görürsün zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…