Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yok değişmiyor. İlaçlar vs etkileyebilir kullandıysan ama normal şartlarda iki kez yumurtlamanın regl döngüsüne bir etkisi yok

Şöyleki kuzu bakıldığında adet değildim iğneyi bırakalı 2ay olmuştu ve ultrasonda temiz görünüyor bir sıkıntı gözükmüyor dedi özelikle sordum

Şöyleki kuzu bakıldığında adet değildim iğneyi bırakalı 2ay olmuştu ve ultrasonda temiz görünüyor bir sıkıntı gözükmüyor dedi özelikle sordum
3. Günü bakılsan daha net belli olurdu canım döngü dışında olduğu için lh yüksek çıkmıştır ben 3. Günü olarak düşündüm

3. Günü bakılsan daha net belli olurdu canım döngü dışında olduğu için lh yüksek çıkmıştır ben 3. Günü olarak düşündüm
Yok kuzu bakıldığında adet değildim lekelenmelerimde vardı dr ultrasona görede normal dedi şimdi hastaneye gitmek istemiyorum açıkçası pandemiden dolayı Allah korusun oğlum var evde aralıkta onu götüreceğim iki risk almayalım diye

Aynen kuzu o zaman normaldir senin zaten yumurtlama yaklaştıkça lh yükseliyor ya o yüzden, hayırdır oğlunda bi sıkıntı yok di mi?

Aynen kuzu o zaman normaldir senin zaten yumurtlama yaklaştıkça lh yükseliyor ya o yüzden, hayırdır oğlunda bi sıkıntı yok di mi?
Kuzu bundan 3sene önce karaciğer enzimleri 10katı kadar yükseldi tesadüfen kontrole gittiğimizde farkettik hiç bir belirti yoktu yani her şeye bakıldı genetik taramalar ciğerle ilgili her şeye ama hiç bir şey bulunamadı sonrada kendiliğinden düştü ama doktoru bi ara çok çok yükseldiği için kontrolü bırakmıyor 6ayda bir gastroenteroloji bölümüne muayene oluyoruz İlk yükselişte biyopsi dediler. İnşalllaahh yükselmez bir daha hiç gerek kalmaz

Ah kıyamam inşallah geçici bi şeydir ve bidaha olmaz kuzum

Merhabalar hanımlar
Ben hala regl olmadım(bat 18 kasımdı)
Bi belirti de yok vücudumda.
Gidip test alıp yapmak da gelmiyor içimden çünkü hamile olduğumu düşünmüyorum nedense öyle bi his içindeyim
Pazartesi hala olmazsam hastaneye gitmeyi düşünüyorum çünkü bende süt hormonu yükseliyor bazen bu da adeti geciktiriyor baya. Belki yine öyle bir şeydir, oysa yakın zamanda ilaç kullanmıştım prolaktin için(dostineks) demek ki yeniden yükseldi.
Her şeyin hayırlısı olsun
Allah dileyen herkese sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..

Bir test yapsan belki vardır

Bende hala olmadim 15 di bat ama 10gun bekliym dedim gecen ay kimyasal oldu diye heran adet olurum korkusuyla yapmadim test

Klomen ve femara aynı grup ilaç fakat femara daha ağır bir hormon takviyesi canım
Canım bu mesajını yeni görüyorum. Femara ağır bunu biliyorum o yüzden çok da kullanmak istemiyorum bende doktorum çok güveniyor bu ilaca ama sonuç alır mıyız bilmiyorum.bakalım bi mucize olursa rabbimden bu ay hayırlısı artk..

Dr öneriyorsa bildiği vardır canım sana uygun görmüştür

Nasil agir yani zararlari varmi vucuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…