Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar bir şey daha sormak istiyorum, ben en son 12 ekimde adet oldum 40 gün oldu bugün, ve tesadüfen ağrı sebebiyle ovülasyon testi yaptım o gün denk geldi pik olmuş kopkoyuydu testim 8 kasım da, şimdi benim adet tarihim ne bir türlü doğru hesaplayamıyorum, 14 gün koydum bugün olmam lazımdı olmadım, başka bir hesap yaptım 23 kasım pazartesi diye buldum, sizce ne zaman adet tarihim, bir çok belirtim var kasık ağrıma baş ağrım ateş basması mide gaz problemleri,

Ne acımasız adammıs o ya

Evet ben müdür yardımcısı oldum onların ısrarıyla o sırada biraz yakın olduğum arkadaş doğum yaptı ve normalde doğum yapan birinin toplantı zorunluluğu yok izinde sonuçta o kızın gitmediği toplantıya sen arkadaşısın sen git bari diye beni tee nerelere yolladı, sırf okul sahiplerine kendini ispatlamak için öğretmeni öteliyor,

Yalakalık heryerde, iste bunu yaparken etrafa zarar.. Allah yardımcın olsun, ınsallh tez zamanda atanırsın ozel magdurıyrtınden kurtulursun

@venushatun28 kısa çalışma ödeneği ile ilgili yazdığın mesajı okuduğumdan beri düşünüyorum. Velilerden tüm yıl için alınan okul ücretleri de yarıya indirildi mi mesela?? Yani onlardan yararlanmadıkları servis ve yemek ücretleri bile tahsil edilirken, sizlere kısa zamanlı çalışma ödeneği verilmesini anlamıyorum
Dahası kısa zamanlı çalışma ödeneği ile ilgili biraz okudum, haftalık çalışma sürelerinin en az üçte bir oranında azaltılması veya süreklilik koşulu aranmaksızın işyerinde faaliyetin tamamen veya kısmen en az dört hafta süreyle durdurulması halinde uygulandığı yazılıyor. Siz eğitim ve öğretime ara vermediğiniz, tam zamanlı derslerinize devam ettiğiniz halde neden kısa çalışma ödeneğine geçilmiş??

Evet canım tamamen doğru aynen veliden tam para aldılar mezun ettiler öyle böyle ama bize gelince kçö, hemde sahipleri pandemi bizi etkilemedi dedi marifet gibi devlet bu kçö yü verdiği zaman %40 nı da kurum ödesin istiyordu ama tamamlamadılar hadi onu geçtim bari sigortamızı tam yatırsalardı biz evde online canlı tüm dersleri yapıyoruz bür ieyde eksik değiliz wp ta gruplar kurduk saatlerce bilgisayar başındayım gözlerim mahvoldu radyasyondan başım çatlıyor valla okula gitmek daha kolay benim için online daha zor gençler odaklanamıyor girmek istemiyor zaten sözel ders pür dikkat dinlemek ne mümkün ev ortamında,

Kızlar ben anlamadım var mı yok mu çok silik çıktı Alttaki 3 gün önce

Eklentiler

• B5820F85-4BD3-47D7-A9AA-5613AADCBED7.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 78
Yok canim kanser cıktı rahim ve yumurtalik alinacak
Çook geçmiş olsun en kısa sürede tertemiz sonuçlar görmeyi nasip etsin.. çok dua edicem olumsuz düşünme allahım hiç bunları yaşatmamış gibi güzel günler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…