Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Aynen canım adetim 2 ay önce 33 günde geldi belki bu ay da öyle olabilir o yüzden varsa bile gebelik gozukmeyeblr ins gebeliktir yada geç dollenmedr

maşallah bunedir 3 gün pik olan yumurta görmedim ben 2 gün tamm neysede 3 gün çok :)

Gebelik bence var heee sen bir kan veres
İlk anda çıkmadıysa ümütlenme bu bayağı beklemiş testin rengi bile gitmiş, adete yakın ovülasyon testi pik yapabiliyor bugün akşama olursun
Ben hayal görüyorum sandığım için ilk cekmemstm testi de atmadım sonra yıkadım kuruma çizgisi mi diye ama silinmedi bilemedim

Ben hayal görüyorum sandığım için ilk cekmemstm testi de atmadım sonra yıkadım kuruma çizgisi mi diye ama silinmedi bilemedim
ya benim kafamı karıştıtyor öyle şeyler bilmiyorum ben geen seneki gebeliğimde bir gün gecikmeyle hassas testlerden alıp yapmıştım orada görünüyordu sende bir hassas test edin kendine bir de onunla dene bakalım canım. Madem kar vermeye gideiyorsun.

O zaman tek ihitmal kalıyor canım geç döllenme inşallah gebesindir, geçmiş olsun bu arada ne zaman adet oldum en son yumurtlama günün hangi gündü,
Canım yumurtlama ya 2 siydi yada 7si çünkü 7sinde çok akıntım vardı eğer 7si yumurtladysam tuttuysa ondan böyle çıkıyor olabil8r

Valla bu ovu testini ilk defa kullandım hiç bişe de anlamadım 2 Kasım pikti ama 7 sinde çok aşırı akıntım vardı 2 sinde hiç akıntım yoktu

O zaman böyle çıkması çok normal bugün 12. Günün silik çıkar, 1 hafta sonra yap benimde 8 kasımdı pik ama çatlama ne zaman oldu bilmiyorum o yüzden 24 kasımı bekliyorum, istersen bekle aynı gün yapalım belki aynı zamanda olur S sedanur4004

Kizlar selam yardiminizaihtiycm var tecrubelilerden bilgi istiyorum
son 3 gune ait ovu testleri asagida
Dun gece değerlendirmedik.
dun oglen yapmstm test aksam 9 gbi tekrar yaptim oglen ki ile ayni cikti koyuluk onu koymuorum gorsele..
Smdi benim sormak istedgm bgun tamamen silik olmus, degerlendirmeye gerek var mi

Eklentiler

• IMG-20201116-WA0000.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG-20201117-WA0001.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20201118-WA0000.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 51
Aynen canım oyuzden çıkmaması normal gibi geliyor inşallah düşündüğüm gibidir olur ozamana kadar olmazsam adet inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…