Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yeterli, o spermler 2 3 gün yaşıyor zaten bundan sonraki ilişkilerini bebek için değil keyfin için yaşa
yaaa çok şükür korktum onaca testler boşamı gitti dedim bakalım hala adet belirtim yok inşallah hamişimdir teşekkür ederim ilgin için Allah razı olsun canım

Merhaba arkadaşlar. Bende pkos var bitkisel takviyelerle 2 sefer gebelik oluştu ama biri kimyasal diğeri boş gebelik ve kürtajla son buldu. İlaçsız yada bitkisel takviye almadan adet olamıyorum. Şimdi adet olabilmek için bitkisel takviye alıp 3 4 ay sonra da doktora gidip klomen mi istesem yoksa baştan itibaren doğum kontrol hapı kullanıp sonrasında klomenle mi devam etsem. Doğum kontrol haplarını hiç sevmiyorum ama Pkosta lh düşürüp kistleri eritmede çok etkili. Kafam çok karışık siz ne dersiniz? minseo eczhnm Canikox minnikMucize

Canım Dr un ne öneriyor bu noktada aslında önemli olan o, bana her hangi bişey önermediği için ben bitkisel takviye denedim yumurtlamada fayda gördüm ama pco farklı bi durum ilaç tedavisi sonuçta senin için daha etkili olacaksa ilaçla yürümek daha mantıklı gibi geldi bana

Ben şimdi doktordan çıktım. 3 yumurta gelişmişti, 3ü de çatlamış yumurtanın yerleşeceği yeri de ölçtü, hazır dedi. Çok mutlu çıktım devamında da yüzümüz güler inşallah. Bugün tekrar ilişki dedi hala şans varmış.

Aslında yumurtlama tam 1 hafta önceydi yine kontrole gitmiştim zaten. Ama 1 hafta sonra hala şansın var devam et Günaşırı ilişkiye dedi. Çatlayan yumurtaları ve sıvısını falan gösterdi.
Yumurtlama geçti deyip bırakmayın yani kızlar, regle kadar devam edin

waaay bu çok güzel bir bilgi oldu canım teşekkür ederiz

Benimde içimde bir kuşku belirdi yine. Şimdi en ovulasyon takibi yapıyorum ve piki evet görüyorum. ama bende akıntı olmuyor kızlar. okuduğum kadarıyla da bu akıntı sperm hücrelerini tüplere taşıyormuş kolaylıkla ulaşmasını sağlıyormuş . E bende akıntı olmayınca bu iş olmuyor mu yada zor mu olıuyor yani!!

Klomen mi kullanmıştın kuzu inşallah bu ay gelir bebiş

Aynen canım o yüzden yumurtlama zamanları vajinal duş almayın diyorlar ama akıntının olmamasi bir engel mi bilmiyorum vardır belki ama farkedecegin kadar değildir

Merhabalar takvimde beklenen adet tarihim bugündü ama bir belirti yok. Dün öylesine test yaptım hiçbir belirtim olmamasina rağmen sonuç negatifti tabiki. Umarim adet gecikmesi süt hormonum yüzünden değildir yine. Her şeyin hayırlısı bakalım. Ovulasyon testi alıp takibe başlamayı düşünüyorum adet bitiminde. Tabi önce adet olmam lazım bakalım ne zaman olursam

3 tane büyümüş diyince ondan sordum canım inşallah işe yarar ben de klomene başlıcam
Canı yürekten diliyorum inşallah femara nın hep daha etkili ve kaliteli yumurtalar geliştirdiğini okudum hep. Acaba doktoruna bi danışsan da femarayla mı başlasan direkt?

Canı yürekten diliyorum inşallah femara nın hep daha etkili ve kaliteli yumurtalar geliştirdiğini okudum hep. Acaba doktoruna bi danışsan da femarayla mı başlasan direkt?
Ya kuzu adam doçent doktorculuk taslamak istemiyorum benden daha çok şey bildiğine eminim kendime söz verdim irdelemeyeceğim kendimi doktora bırakacağım diye, ne yazarsa onu kullanacağım

Hayırlısı olsun canım Ovülasyon takibi iyi olur gününü kaçırmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…