Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım elimi koyunca hattaresmen bağırsaklaımdaki o deli gibihareketi gazı hissediyordum ve malesef hala gecmedi bu gaz hep olcak heralde🙈
Hadi bağırsaklarımda olsa tamam kuzu ama yukarda böyle sancı yapıyor çok çıkmıyor da 🤦🏻‍♀️ Katlanıcaz mecbur. Doktora soracağım bakalım ne diyecek

D0RIS D0RIS canım napıyosun, 2. Transfer aralıktaydı senin di mi? 😇

@rymruyam @masalkzz kızlar sizin nasıl gidiyor? İğnelere devam mı bir sıkıntı yoktur inşallah 🤲

@Hirasarem @Okuyanse @Kocasininprensesi93 sizlerin nasıl gidiyor kızlar var mı bulantılar, aşermeler?🤭 Cinsiyetler ne zaman belli olacak bu sene erkek senesi diyorlar ne hissediyorsunuz? 😇
canım bu ay sonu regli olduktan sonra kontrole gideceğim, rahim için her şey yolundaysa aralıkta yaparız demişti doktorum. 28-29 kasım bat. Bakalım hayırlısı artık

Eklentiler

• F78D0BE6-6A47-4692-BF62-D8BFA4F7E405.jpeg
    F78D0BE6-6A47-4692-BF62-D8BFA4F7E405.jpeg
    240,4 KB · Görüntüleme: 81
Demi bende bı görüyorum bı goremiyorum ovu testi yapıyorum oda t kopkoyu çıkıyor galiba regli dün olmam lazımdı ama hiç bir belirti yok regliye dair
hımmmm adet gec,kmesi olsa bu testlerde gebe olsan kop koyu çıkardı gecikme var sonuçta. Bilemedim ki T koyu adet günündesin bu şekişdle gebelik öğrenende çok kişi var. Testi tekrarlamaktan başka çaren yok bu durumda

X