Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım elimi koyunca hattaresmen bağırsaklaımdaki o deli gibihareketi gazı hissediyordum ve malesef hala gecmedi bu gaz hep olcak heralde
Hadi bağırsaklarımda olsa tamam kuzu ama yukarda böyle sancı yapıyor çok çıkmıyor da Katlanıcaz mecbur. Doktora soracağım bakalım ne diyecek

canım bu ay sonu regli olduktan sonra kontrole gideceğim, rahim için her şey yolundaysa aralıkta yaparız demişti doktorum. 28-29 kasım bat. Bakalım hayırlısı artık

Bilinçsiz tüketimde akciğer enzimlerini bozan bir bitki, bu yüzden hastanelik olan çok insan var
Aktar söylüyor nasıl kullanılacagını markasına göre değişiyor benim kullandıgım mecitefendi evet herseyin fazlası zarar

Demi bende bı görüyorum bı goremiyorum ovu testi yapıyorum oda t kopkoyu çıkıyor galiba regli dün olmam lazımdı ama hiç bir belirti yok regliye dair
hımmmm adet gec,kmesi olsa bu testlerde gebe olsan kop koyu çıkardı gecikme var sonuçta. Bilemedim ki T koyu adet günündesin bu şekişdle gebelik öğrenende çok kişi var. Testi tekrarlamaktan başka çaren yok bu durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…