Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben varim kuzum bat yarin. Normalde lekelenmem olurdu battan 5 gun önce, hic bisey yok.. Bekliyorum, yarin gelmezse persembe test yaparim artik

Hic bir belirti yok, adet belirtisi olarak sinirlerim tepemde canim
Sende baya belirti var gibi, insallah hamilesindir kuzum
kasıklarımda ağırlık var ağrı desem değil değişik ve çok tuvalete gidiyorum yani normalde de giden birisiyim ama bu aralar bıktım gitmekten göğüslerimde önceden şişerdi hep davul gibi adetten 1 hafta önce ama bu kez hiç şişmediler değişik ümitlenmek istemiyorum üzülüyorum

yeni bat 16 aralık

Kizlar benimde adetime 9 gun var normalde duzensiz ama bu ay kendiliginden yumurtam buyudu ve catladi tabi eşte sorun var diye umudum yok ama adetim duzenli gelecek diye seviniyorum acikcasi prolaktin icin ilac kullaniyorum o yuzden gogus agrilarim azaldi var ama cok cok hafif onun harici bisey yok beklentimde yok hayirlisi vitaminlere devam ediyorum insallah bu ay patlama yasanir hamilelerde yeni yıl gelene kadar burdaki herkes hamile kalir inşallah aralik ocak şubat umutluyum esimde ilac kullaniyo bende vitaminler umudum var bu 3 ay ilaclardann öturu umarim umutlarim bosa cikmaz

minseo canım benim 3 gün erken geldi. Sabah fenalaştım karın ağrısı ve aşırı terleme ayağa kalkamadım ağrı kesici içtim . Meğer adettenmiş. Yeni Bat 12 Aralık

Umutlenmemeye calis kuzu, yoksa uzuluyo gercekten insan kirmizilari gorunce
Benim de bu ay degisik ama iste

Ben aslanpencesi kullandım iki ay fayda göremedim bu ay çakşır kökü suyu deniyorum bakalım neler olacak adetim 2 aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…