Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Var canım çatlatmanın etkisi değildir çok yüksek ihtimal hayırlı olsun
Yaa gerçekten mi inşAllah öyledir yarın brdaha yapıcam inşallah vardır 2 seneyi geçti bekliyorum ilk ayım tedavide hastaneye giyorum ama öylesine gidiyorum 2 senedir negatif görüyorum allahım inşallah yarına kadar gitmez o çizgi

Canım merhaba, çok şükür iyi gidiyor her şey yolunda . İğnelere devam alıştım artık iğnelere ilk zamanlardaki gibi zorlanmıyorum. Sen nasılsın kuzum

Merhaba herkse, bat 15 aralık
2 yıldır istiyorum

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 28
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 30 ay/2.5 sene
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ EVET
  • KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK İLK
  • KAYBIN VAR MI? ➔ YOK
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ EVET
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔ BENDE RAHİM PERDESİ VARDI HİSTERESKOPİYLE ALINDI, BAŞKA BİR SORUN YOK
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ GONAL F
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ Aşılama diye başlayıp tüp bebek olarak devam ettik.
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔-
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔-
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ Transferin 4. ve 5. gününde ciddi adetken olan ağrıları(adet öncesi ağrı değil) çektim. Eğer bu doğal bir gebelik olsaydı çatlamadan sonra 7. ve 8. güne denk geliyor.
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ 7 gün kala miratech test ile gördüm.
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ Her bebek zamanını bekliyor. Transferin olduğu gün ve ertesi gün kınamız ve düğünümüz olduğundan hiç dinlemedim, genelde ayaktaydım. Verilen ilaçları bile içmeyi unuttuğum zamanlar oldu. Sonuç olarak bizim yaptığımız hiçbir şey çok etkili değil. Fakat Tedaviye başlamak için çok gecikmemenizi, tedaviler konusunda tecrübeli olan arkadaşların tavsiyelerini dinlemenizi, tek bir doktora bağlı kalmamanızı öneririm. Rabbim isteyen emek veren herkese nasip etsin inşallah hepiniz dualarımdasınız

Seni en iyi ben anlarım canım belki bu zamana kadar 100ü aşkın test yapmışımdır hep negatifti inşallah koyulaşır testin

Seni en iyi ben anlarım canım belki bu zamana kadar 100ü aşkın test yapmışımdır hep negatifti inşallah koyulaşır testin
İnşAllah bel ağrım var dünde tansiyonum düştü gibi oldu çok ayakta kaldım misafirim gelecekti sonra biraz Uzandım geçti bide akıntım var 3 gündür beyaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…