Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar merhaba adete 5 gün kala erken gebelik testi yapmayı planlıyorum. Beyaz akıntım oluyor ara ara. Sık idrsra cikiyorum. Bacaklarım ağrıyor,. Göğüslerim dokununca ağrıyor, kasik ağrım oluyor ayrıca karnımın alt tarafında ara ara bir şeyler yoklayip gidiyor. Kendimi yorgun hissediyorum ve adet olacakmış gibi ara ara sancılarım oliyor. Gazim var sürekli. Usutmemeye hep dikkat ediyorum. Coraplayim sürekli. Sizce yapsam çıkar mı ?

Aksam sekiz gibi yaptim bunuda catlamis sanirim yada catliycak

MasaALLAH Rabbim bizlerinde yuzunu guldursun canim hayirla sonuclanir inseALLAH lutfen banada dua et lutfen benim bat aslinda yarin bakalim inseALLAH saglikli sihhatli hayirla gelirim bende ancak gecen ayki gibi olmaasin diye 10gun gecmeden test yapmiycam kan vermiycem kendime soz verdim sonra aklima takiliyor

Allah razı olsun kızlar ınsallah bu sureci de cabucak atlatıp aranıza dönerim
Atlatirsin kuzum emin ol bende cok uzuldum bir dusuk yasadim cok agladim toparlanmak cok zor bes yil bekledim bir mucize ama rabbim okadar buyukki hic ummadigim anda geldi oyuzden sabirli ol yasadigimiz her aci zor bayanlar olarak bi cogunu tek basimiza sirtlaniyoruz ama allah eminimki hic bir kulunu darda birakmaz bugunlerden sonra ferahliginida verir insallah

Rabbimin izniyle atlaricaksn canim benim

İnşallah yan odada yenıdogan bebek var, o agladıkca ben de aglıyorum, cok zormus, rabbim kımseye yasatmasın, cok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…