Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar ovulasyon testim böyle çıktı sat 20 ekimdi yumurtalara geçti çoktan neden sizce
Eki Görüntüle 2720977
Cnm bence bi de gebelik testi yap böyle çıkıp gebelik öğrenen cok .umutlandirmak istemem çünkü yanlış bilmiyorsam minseo minseo nin de adete yakin böyleydi ama hamile degildi testin varsa elinde sen yine de bi şansını dene yarin ilk idrarla yap varsa çıkacaktır adete cok az kalmış zaten

eczhnm eczhnm cnmmmm cok sevindim yaaaaa Rabbım tamamına erdirsin sağlıkla alırsın kucağına insallah 😊🥰🥰cok guzel bi haber aldık bugun de Allaha şükür 🤲

Canım benim Rabbım aratmadan tez vakitte tekrar nasip etsin inşallah

O kadar tanıdık ki bu yazdiklarin bana .. ne diyim bilemedim
Hamile kalmakla bıtmıyormus gercekten, Allahım herkese saglıklı gebelık nasıp etsın 🙏🏻
Ahh cnmm Rabbım bir an önce yerini doldurur insallah yeniden sevinçle dolar için gecmis olsun
Aminn cnm bnm Allah razı olsun 🙏🏻

ayy valla çoooook sevindimmm kuşum ya sağlıla ilerlesiiin inşşallah bauılıyorum böyle güzel haberlere 🤲🏻
Yaa kuzucuum çok teşekkür ederim inşallah 😍 Rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin 🥰😘
Canimmm cok sevindim coklk nasilda guzel bir haber bu boyle insallah tamamina erdirir rabbim sagliklica kucagina al bebegini ❤️
Canımm çok teşekkürler amin inşallah darısı başınıza inşallah 😘🥰🥰
Yaaaaaaaa bu ne güzel haber gözün aydın kuzummmm
KUzucum teşekkür ederiim 😘
Ya öyle çok sevindim ki inan tüylerim diken diken gözlerim dolu dolu. Çok içimden gelerek söylüyorum Allahım sana sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlere de en kısa zamanda sağlıkla iyi haberler almayı nasip etsin İnşaAllah. 😍
Yaa ne kadar güzel bir mesaj bu 🥰 Allah razı olsun, benim için dilediklerinin Rabbim kat kat fazlasını nasip etsin canım çok teşekkür ederim :KK36:

eczhnm eczhnm Canımmm hayırlı olsun gözünüzaydın çok şükür🤲🏻 Rabbim kucağına almakta nasip eylesin inşallah🤍
Çok teşekkür ederim canım benim amin inşallah sizler de dualarımdasınız 😘❤️❤️
eczhnm eczhnm canım hayırlı olsun, gözünüz aydın 🧿 Sağlıkla ilerlesin hamileliğin, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏🏻
Çok çok teşekkür ederim canımmm 😘😘:KK36:
Oyyy kuzumm nasil sevindim. Saglikla ilerler insallah canimm benim ❤️🙏🙏
Kuzucum çok teşekkür ederim inşallah 😍😘😘❤️❤️
Gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallahh❤ darısı hepimizin başına tez zamanda🤲
bir de tüp bebek için nereyi tercih ettiğinizii sorabilir miyim tabi İstanbulda mı yaşıyorsunuz önce onu sorayım bir mahsuru yoksa🙏
Çok teşekkürler 😊 bursa jimerde oldu canım benim, tüp bebek diye başlamamıştım aslında aşılama diye gitmiştim ama birden her şey değişti.

çok sevindim canım gözün aydın Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍😍😍
Amin canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için 😍🥰😘
MasaALLAH Rabbim bizlerinde yuzunu guldursun canim hayirla sonuclanir inseALLAH lutfen banada dua et lutfen benim bat aslinda yarin bakalim inseALLAH saglikli sihhatli hayirla gelirim bende ancak gecen ayki gibi olmaasin diye 10gun gecmeden test yapmiycam kan vermiycem kendime soz verdim sonra aklima takiliyor
Dualarımdasın canım, inşallah en yakın zamanda Rabbim yüzünü güldürsün 😘
eczhnm eczhnm cnmmmm cok sevindim yaaaaa Rabbım tamamına erdirsin sağlıkla alırsın kucağına insallah 😊🥰🥰cok guzel bi haber aldık bugun de Allaha şükür 🤲
Yaaa kuzucum çok teşekkür ederim amin inşallah 😍😘

Çok teşekkürler 😊 bursa jimerde oldu canım benim, tüp bebek diye başlamamıştım aslında aşılama diye gitmiştim ama birden her şey değişti.
kısmette böylesi varmış sizi bebeğinize kavuşturmuş ne mutlu❤ teşekkür ederimmm🙏

Kuzum simdi sen aşılama mi oldun tup bebek mi

Kızlar ya ben ne yapsam bilemedim.
Bugün akşam 11 de çatlama iğnesi vurmam lazımdı ve pazartesi sabahı 11 de aşılama yapılacaktı.
Ama benim ovülasyon testim bugün akşam 8-9 gibi yaptığımda pik olmuştu. Bu durumda Çatlama iğnesini yapmamam mı lazımdı?
Normalde çatlama iğnesi vuranların ovülasyon testi hemen mi pik oluyor? Yoksa ben erken mi yumurtladım? Sizce pazartesi sabahı aşılma boşuna mı yapılacak?😢

Merhaba kızlar 🥰❤️
Bu topikte ilk başladığımızdan beri neler neler paylaştık, ne üzüntüler ne ovulasyon testleri ne regl haberleri.
Ben sonunda güzel haberle geldim 😍
Transferimin 8.günü kan testim pozitif geldi çok şükür 😊 2.5 senenin sonunda ilk kez ❤️ Darısı çabalayan emek veren herkesin başına :KK36: :KK36:
Hayırlı olsun gözünüz aydın olsun 🥰🥰 benim transferim dün oldu, 5. gün embriyosu. Transferin 8. günü derken transfer gününü saydınız mı? Ben de ona göre sayıp yaptırayım.

Merhaba kızlar 🥰❤️
Bu topikte ilk başladığımızdan beri neler neler paylaştık, ne üzüntüler ne ovulasyon testleri ne regl haberleri.
Ben sonunda güzel haberle geldim 😍
Transferimin 8.günü kan testim pozitif geldi çok şükür 😊 2.5 senenin sonunda ilk kez ❤️ Darısı çabalayan emek veren herkesin başına :KK36: :KK36:
:anneadayı: :anneadayı::anneadayı::nazar::nazar::nazar::nazar: Sen Harikasın 😍 2 buçuk yıl sonra muhteşem bir haber.
Çok tebrik ederim canım, Allahım kucağına almanı nasip eylesin🤲🙏🙏🙏
Aşılama tedavisi derken bir anda tüp bebekle gelen, sürpriz bebek bu çok kıymetli🥰😍
Şimdi senin mutluluğunun tarifi yoktur🧿 Hep böyle mutlu ol🌹

X