Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar ben geldim çarşamba günü ameliyatımı oldum, bağırsaklarda yapışıklık varmış o yüzden biraz zor geçti, ameliyata genel cerrah girmek zorunda kaldı, bağırsaklar açıldı, sağ tüp alındı, rahimdeki perde temizlendi ve şu an çok şükür iyiyim Bir sonraki adet dönemimde kontrol ve inşallah her şey yolundaysa yumurtlama takibi ve sonrasında bebiş gelecek öncesinde çok üzüldüm bir kısmınız bilir ama şimdi yeniden doğan umutlarım var İnanıyorum hepimiz dualarımıza kavuşacağız biz güçlü kadınlarız Sizi seviyorum

Canım çok geçmiş olsun inşallah bundan sonra her şey daha güzel ilerler senin çikolata kisti var mıydı bağırsaklarda yapışıklık neden olmuş tüpü falan da almışlar sadece perde var diye biliyordum

Gunaydin canimm, cok gecmis olsun. Cikolata kistimiydi ?

Bugün 15.günü çatlatma iğnesinin Buda testim yine silik ikinci çizgi görülür şekilde çıktı koyulaşma yok ama çıktı sizce ne olabilir
Cnm bence sen artık kan testine git ve gebelik cikarsa iki güne bir takip ettir ben bu testi diğerlerinden daha silik gördüm saglikli bir gebelikte o testlerin gun gün koyulasmasi gerekiyordu ayni marka testse eger gec olmadan bi kan ver zaten varsa yoksa cikar artik 15 gün olmus

Bugün 15.günü çatlatma iğnesinin Buda testim yine silik ikinci çizgi görülür şekilde çıktı koyulaşma yok ama çıktı sizce ne olabilir
Kuzum seni kırmak istemem ama iyice silikleşmiş iğneden kaynaklı bence o ikinci çizgi gebelikte dahada koyulaşması gerekir bi kan versen daha net sonuç alırsın z

Amin canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için

Dualarımdasın canım, inşallah en yakın zamanda Rabbim yüzünü güldürsün

Yaaa kuzucum çok teşekkür ederim amin inşallah
Ya yerim seni gebe misin sennnnn, geçen ay bat tarihimiz aynı idi birlikte beklemiştik çok çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…