Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sohrab medusasli kizlar Rabbım içinize serinlik versin inşallah tez zamanda hayırlı sağlıklı gebelikleriniz olsun sizi o kadar iyi anlıyorum ki ben de dis gebelik geçirmiştim sonucta bi can gidiyor ne kadarlık olursa olsun Rabbım cok bekletmesin tüm evlat isteyen kullarını

Senin için üzgünüm canım. Rabbim tekrar gebe kalmayı nasip etsin inşallah
Amin inşAllah Allah razı olsun canım
Amin inşAllah Allah razı olsun çok üzücü bir duygu ama atlatıcaz inşAllah

Bi

Tmm cnm güzel haberlerini bakliyoruz
Canım dayanamadım az önce bir test daha yaptım sabahkine göre biraz daha mı koyu yoksa bana mı öyle geliyor
birinci resim sabahki
ikinci resim yeni yaptım az önce

Eklentiler

• CD02D9C1-3EBC-4417-AE02-6074C472B8FD.jpeg
    163,8 KB · Görüntüleme: 73
  • 57B20AC0-35FC-4B6B-A71E-02B9F8E27478.jpeg
    171 KB · Görüntüleme: 67
Hmyr06 canım bu arada bu sonuçlar kaç dakika çıkıyor? Ben de ovülasyon yapıyorum bu ay ilk kez başladım ama kaçıncı dakikadaki sonucu baz almalıyım? Senin mesela bu pik kaç dakikada çıktı?

Merhaba kızlar
Bu topikte ilk başladığımızdan beri neler neler paylaştık, ne üzüntüler ne ovulasyon testleri ne regl haberleri.
Ben sonunda güzel haberle geldim
Transferimin 8.günü kan testim pozitif geldi çok şükür 2.5 senenin sonunda ilk kez Darısı çabalayan emek veren herkesin başına

Eklentiler

• EB38D8FB-421A-41BE-914D-CB9190735F6E.png
    132,3 KB · Görüntüleme: 88
Ya o kadar sevindimki anlatamam sanaa rabbim sağlıkla kucağınada aldırsın canım benim inşallah

Canımmmmmm çok mutlu oldum Rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla

Çok sevindim canımmm sağlıkla ilerlesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…