Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ayy valla çoooook sevindimmm kuşum ya sağlıla ilerlesiiin inşşallah bauılıyorum böyle güzel haberlere

Canimmm cok sevindim coklk nasilda guzel bir haber bu boyle insallah tamamina erdirir rabbim sagliklica kucagina al bebegini

Yaaaaaaaa bu ne güzel haber gözün aydın kuzummmm

Ya öyle çok sevindim ki inan tüylerim diken diken gözlerim dolu dolu. Çok içimden gelerek söylüyorum Allahım sana sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlere de en kısa zamanda sağlıkla iyi haberler almayı nasip etsin İnşaAllah.

Kızlar az önce dayanamayıp test yaptım adetime 1 gün var, bat pzt. Negatif çıktı. Sanırım bu ayda elendim

Oyyy kuzumm nasil sevindim. Saglikla ilerler insallah canimm benim

çok sevindim canım gözün aydın Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bugun gercek pik bence artik canim yarin buyuk ihtimal siliklesir. En azindan bugune gore daha silik olur ve gunden gune siliklesir. Senin bugunu kesinlikle degerlendir ve sonraki gunlerden de degerlendirbildigin kadar degerlendir
Son uc gundur degerlendiriyorduk pik zannettik hep ama dedigin gibi bugun pik sanririm insallah dua edin bana

Gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallahh❤ darısı hepimizin başına tez zamanda
bir de tüp bebek için nereyi tercih ettiğinizii sorabilir miyim tabi İstanbulda mı yaşıyorsunuz önce onu sorayım bir mahsuru yoksa

Evet 2 Kasım'da gördüm canım neden tekrar bu kadar koyu ciksin ki bugün de yumurtluyor olablr mym
Düşük de olsa bi ay içinde iki kez yumurtlama olasılığı var. Diğer bi durum ise anlık LH dalgalanması yaşıyor olabilirsin. Son olarak da gebelikte de ovulasyon testinin koyulaştığını duymuştum. Bu da ilki gibi düşük bi ihtimal ama olur mu olur

Son uc gundur degerlendiriyorduk pik zannettik hep ama dedigin gibi bugun pik sanririm insallah dua edin bana
Ilk kez yapiosun galiba demi canim? Sonra yavas yavas alisirsin. Mesela benim pik hep pat diye birden pik olur sonraki gun gene pik gibi olur ama daha az belirgin sonra siliklesir iyice. Seninde demeki boyle oluyo ama her ay biraz degisedebiliyor tabi ama yavas yavas taniyosun vucudunu. Birde onceki degerlendiklerini bosuna olarak gorme, sprem bir kac gun yasar. Hemde bu pipideki lh 100% guvenilir degil, sonra geciyor falan diyolar. O yuzden pike kadar degerlendirmek lazim. Pik den sonraki bir kac gun de degerlendirsen iyi

merhaba, bende hamile kalamıyorum 1.5 yıldır. Benimde doktorum engel değil miyom demişti 2.5 cm benimkide:) bu ay aşılama yaptırdım aşılama gününden sonra kanamam hiç durmadı. Bugun gittim doktor dediki miyom yapıyo kanamayı biz en iyisi alalım bu böyle olmucak dedi.bende şimdi araştırıyorum ameliyat olucam. Keşke en başında olsaymışım ameliyatı.boşa vakit kaybettim. Klomen iğneler neler neler kullandım olmadı. Bu arada 3 doktora gittim 3üde engel değil demişti ama engel yani bugun iyice anlamış oldum.

23 yasındayım
Sat 26 Ekim bat 27 Kasım 28 günde bir regl olurum
20 aydır deniyoruz
İlk cocuk olucak inşallah tutarsa
3 ay önce bir düşük yaşadım
Evet düzenli
Eşimdede bendede hiçbir sorun yoktu sadece bu ay 8 9 cmlik bir kist oluşumu var
Hayır
Hayır
Ovülasyon takibi yapıyorum
Eşimin işi nedeniyle bazen görevde oldugu için 2 gün ilişki 1 gün ara şeklinde degerlendirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…